"Powiedz TAK!" odcinek 7. Justyna traci pracę, a Basia żegna się z Filipem [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ojciec Basi jest trudnym człowiekiem i nie jest to tajemnica. Wkrótce na własnej skórze przekona si o tym najlepsza przyjaciółka Basi, Justyna. Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku "Powiedz TAK!".

Multimedia

"POWIEDZ TAK!" ODCINEK 7. WE WTOREK, 12.04.2016 O GODZ. 21:35 W POLSACIE!

Basia (Katarzyna Zawadzka) nie wie co do kogo czuje. Wciąż w jej łowie jest Michał (Mikołaj Roznerski), czuje nić porozumienia z Wiktorem (Paweł Domagała), a teraz na horyzoncie pojawił się też Filip (Mateusz Janicki). Czy w końcu dowie się, czego tak naprawdę chce?

W 7. odcinku serialu "Powiedz TAK!" Olga (Sylwia Glwia) żąda od Basi, aby ta zostawiła jej narzeczonego w spokoju. Natomiast Justyna (Agnieszka Więdłocha) spóźnia się do pracy. Oskar (Cezary Pazura) w końcu zwalnia dziewczynę z pracy. Po chwili załamania Justyna postanawia zawalczyć o posadę. Następnego dnia przychodzi prosić ojca Basi o drugą szansę.

- Ja wiem, że jest pan na mnie zły. Że uważa pan, że jestem do niczego. W sumie ja też tak czuję, że jestem do dupy, ale ja bym bardzo chciała przeprosić i prosić o jeszcze jedną szansę...
- Po co? - pyta Oskar.
- Bo każdemu należy się druga szansa jak psu buda - odpowiada roztrzęsiona dziewczyna.

W końcu Justynie udaje się przekonać Oskara. Tymczasem, na lontnisku Natalia (Anna Karczmarczyk) informuje Basię, że Filip mieszka na stałe w Londynie. Basia czuje się oszukana. Spotyka się z nim nad Wisłą, aby się pożegnać.- Za dziesięć dni jestem z powrotem. A może ty do mnie przylecisz? - wskazuje chłopak, a Basia przecząco kiwa głową, całuje go i odchodzi.

CZYTAJ TAKŻE:

"POWIEDZ TAK!". WERONIKA ROSATI CAŁUJE SIĘ Z KATARZYNĄ ZAWADZKĄ! [WIDEO]
NOWI BOHATEROWIE W "POWIEDZ TAK!". ZOBACZ, KTO POJAWI SIĘ W SERIALU! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×