"Powrót do przyszłości". Elsa Raven nie żyje. Aktorka z kultowego filmu Roberta Zemeckisa miała 91 lat

Elsa Raven nie żyje. Aktorka, która wystąpiła w kultowym filmie Roberta Zemeckisa miała 91 lat. "Powrót do przyszłości“ to bowiem jeden z najbardziej uwielbianych przez kinomanów filmów w dziejach. Produkcja posiada specjalne miejsce w sercach filmomaniaków na całym świecie, którzy dzięki niemu mogli poczuć miłość do kina. Dziś dowiadujemy się, że jedna ze znaczących postaci dzieła – aktorka Elsa Raven nie żyje.

Multimedia

Nie żyje Elsa Raven - aktorka znana z "Powrotu do przyszłości"

W wieku 91 lat zmarła Elsa Raven - aktorka, która zagrała jedną z ról w kultowym filmie "Powrót do przeszłości". Wcieliła się wtedy w kobietę, dzięki której główny bohater, Marty (Michael J. Fox), dowiedział się o uderzeniu pioruna w iglicę na budynku. To umozliwiło zebranie energii elektrycznej potrzebnej do podróży Deloreanem.

Elsa Raven urodziła się 21 września 1929 roku. Grała głównie role epizodyczne. Co ciekawe, wystąpiła także w "Titanicu" i choć scena z jej udziałem została wycięta, można ją zobaczyć w teledysku do piosenki "My Heart Will Go On" Celine Dion. Raven znalazła się także w obsadzie takich filmów jak m.in. "The Amityville Horror" i "Na linii ognia”" oraz serialów "Ostry dyżur", "Trzecia planeta od słońca", "Wszycy kochają Reymonda" czy "Drużyna A".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×