Powstanie boisko im. Dody

W Libuszy w województwie małopolskim powstanie boisko im. Dody. Piosenkarka wesprze inwestycję finansowo.

Multimedia

Boisko im. Dody będzie częścią nowego stadionu sportowego, który powstaje w Libuszy w województwie małopolskim. Mieszkańcy zdecydowali, że w chcą w ten sposób uhonorować Dodę. Pomysł tak bardzo się piosenkarce spodobał, że postanowiła dać koncert w Libuszy, a dochód przekazać na budowę stadionu. CZYTAJ TAKŻE: NOWY TATUAŻ DODY DODA JUŻ NIE PRACUJE ZE SWOIM BRATEM - Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na koncert z okazji otwarcia budowy BOISKA mojego imienia w Libuszy ;) pomysł został zainicjowany przez mieszkańców tego miasta, których bardzo serdecznie pozdrawiam! Dochód z tego koncertu przekazujemy zatem na budowę tego zacnego miejsca, co by sie przyczynić do samych wygranych na “Dodzie" - powiedziała Doda w rozmowie z doda-music.com.

Doda do miasteczka zawita już w najbliższą niedzielę. Występ odbędzie się w ramach trzeciej edycji Libuskiego Pikniku Rekreacyjnego. Podczas imprezy organizatorzy przekażą piosenkarce 3-metrową statuetkę piłki z napisem "DODA" - figura ma zostać docelowo wmurowana przy budowanym boisku - informuje serwis AfterParty.pl.

CZYTAJ TAKŻE: DODA POMAGA CHORYM DZIECIOM BIKINI, KTÓRE POKOCHAŁY POLSKIE SEKXBOMBY. ZOBACZCIE SEKSOWNE ZDJĘCIA NATALII SIWIEC I DODY

Komentarze

Skomentuj
  • swoj (gość)

    Jestem z tej ziemi i czuje się dumny, ze pochodze stad. I choc nie naleze formalnie do Stowarzyszenia Milosnikow Ziemi Libuskiej, które ten Festyn popiera i wspolorganizuje, to jednak miluje te ziemie i propaguje jej historie i to co ona ma najlepszego. Boc to przeciez z Libuszy pochodza, miedzy innymi: Sługa Boży Br. Alojzy Piotr Kosiba, brat zakonny, kwestarz i wielki jałmużnik zakonu Franciszkanów – Reformatów w Wieliczce, a ktorego proces beatyfikacyjny toczy się w Rzymie; Aleksander Kosiba, profesor Uniwersytetu Lwowskiego i Wrocławskiego, glacjolog, uczestnik wypraw polarnych, autor licznych publikacji naukowych, patron Szkoły w Libuszy, człowiek głębokiej wiary. Franciszek Rybka, pseud. Kula, cichociemny, oficer Armii Krajowej, który brał udział w obronie Lwowa, uczestniczyl w kampanii norweskiej, francuskiej, oficer Komendy Głównej Armii Krajowej w Wielkiej Brytanii, współzałożyciel, następnie sekretarz Koła Cichociemnych Spadochroniarzy AK, odznaczony Krzyżem Virtuti Militari V kl., dwukrotnie Krzyżem Walecznych, Medalem Wojska, Krzyżem Armii Krajowej, oraz brytyjskim King’s Medal for Courage in the Cause of Freedom. I można by wymieniac jeszcze więcej... Niestety, ale i w naszej spolecznosci libuskiej są ludzie, dla których cel uswieca srodki, którzy dla zdobycia pieniedzy (na dobry, trzeba to przyznac, cel) są gotowi poswiecic czy zrezygnowac nawet z najwazniejszych wartosci... tekze religijnych, wystawic na publiczny lincz i posmiewisko cala spolecznosc..., których wizja i propagowanie kultury ograniczaja się do... DODY... Wstyd nam za nich! Zdecydowanie tez odcinamy się od ich wyborow i przekonan! I na pewno jestesmy zdecydowana wiekszoscia wsrod mieszkancow wioski! Niestety dziś, w wielu obszarach i sektorach zycia spolecznego, to grupy mniejszosciowe – zwłaszcza te, ktore maja wladze i media - narzucaja swoja wole, swoje mody i upodobania tym, którzy stanowia większość!

    18.08.2013 22:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×