Powstanie nowa wersja serialu "Drużyna A"!

Co powiecie na współczesną wersję "Drużyny A"? Do realizacji odświeżonej historii o czterech niepokonanych i nietuzinkowych byłych wojskowych przymierza się 20th Century Fox.

Multimedia

Nowym serialem "Drużyna A" zajmą się Chris Morgan oraz Tawnia McKiernan, córka twórcy oryginalnego cyklu, Stephena J. Cannella. Scenariusz pisze Albert Kim ("Sleepy Hollow", "Nikita"). Całość wyprodukuje 20th Century Fox.

CZYTAJ TAKŻE:

POGROMCY MITÓW BIORĄ NA WARSZTAT "DRUŻYNĘ A"
"DRUŻYNA A" - KINOWA WERSJA BIJĄCEGO REKORDY POPULARNOŚCI KOMEDIOWEGO SERIALU TV [RECENZJA]

Oryginalna produkcja powstała w latach 80. Drużynę A tworzy czterech oddanych przyjaciół. Trzej to byli komandosi, weterani wojny wietnamskiej, ścigani przez żandarmerię w wyniku niesłusznego oskarżenia o napad na bank w Hanoi. Czwarty to były pilot wojskowy, który również służył w Wietnamie. Mimo odmienności charakterów tworzą zgrany zespół, który rozwiązuje sprawy kryminalne, podejmując się niebezpiecznych misji na całym świecie. Drużyna A walczy z przestępcami wszelkimi metodami, często łamiąc prawo. Przywódcą grupy jest John "Hannibal" Smith, a jego kompani to: sierżant Bosco Albert "B.A." Baracus – mechanik, który panicznie boi się latać, porucznik Templeton"Buźka" Peck – podrywacz i żartowniś oraz kapitan H.M. Murdock – pilot cierpiący na zaburzenia psychiczne.

Remake oparty będzie na podobnej formule, ale nowa drużyna A składać będzie się nie tylko z mężczyzn, ale i z kobiet. Odświeżoną wersję "Drużyny A" mogliśmy także w 2010 roku w wersji kinowej. Zagrali w niej Quinton Jackson, Bradley Cooper, Liam Neeson, Jessica Biel i Yul Vazquez.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×