Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku! Kto zagra piosenkarza?

Był już film i koncert na cześć Krzysztofa Krawczyka, a teraz czas na serial. Okazuje się, że trwają rozmowy i niedługo ma powstać serial o zmarłym w kwietniu br. piosenkarzu. Kto mógłby go zagrać?

Multimedia

Serial o Krzysztofie Krawczyku

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło ponad dwa miesiące, ale wciąż jest on wspominany. Emitowane są powtórki filmu "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie", zorganizowano także koncert w Opolu z największymi hitami piosenkarza. Na tym jednak nie koniec.

Grób Krzysztofa Krawczyka tonie w kwiatach! Fani nadal oddają hołd zmarłemu wokaliścieZobacz więcej

Okazuje się, że ma powstać serial o Krzysztofie Krawczyku. Rozmowy wciąż trwają, ale trzy pierwsze odcinki są napisane. O szczegółach opowiedział Andrzej Kosmala, menadżer piosenkarza.

Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej "Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino". Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego - zdradził Andrzej Kosmala w rozmowie z "Super Expressem".

Do tej pory nie wiadomo, kto miałby zagrać Krzysztofa Krawczyka, ale potrzeba będzie kilku aktorów.

Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka - dodał Andrzej Kosmala.

Czy serial rzeczywiście powstanie? Kto mógłby wcielić się w Krzysztofa Krawczyka?

Andrzej Kosmala nie chce pomóc synowi Krzysztofa Krawczyka? Manager odpowiada: "Nagrałem mu płytę, to mało?"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Annn (gość)

    Ale po co ? Za publiczne pieniądze znowu ?

    19.06.2021 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×