Powstanie "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" - polska wersja show MTV

"Ekipa z New Jersey" - reality show zrealizowany przez MTV - doczeka się polskiej wersji "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

Multimedia

"Ekipa z New Jersey" ("Jersey Shore") to reality show MTV, w którym ośmioro nieznajomych zamieszkuje razem. Uczestnicy przede wszystkim spędzają czas na imprezach i rozrywkach, od czasu do czasu pracujac. Program cieszył się tak dużą popularnością, że powstało sześć sezonów show o szalonych imprezowiczach.

CZYTAJ TAKŻE: MAFFASHION DLA MTV W KAMPANII #MYPOLISHDREAM KA$HA: MY CRAZY BEAUTIFUL LIFE W MTV

Z amerykańskiego formatu do tej pory skorzystali Anglicy, którzy nakręcili "Ekipę z Newcastle" ("Geordie Shoreʺ), Walijczycy - "Ekipę z Cardiff" ("The Valleysʺ) oraz Hiszpanie - "Gandia Shore". Teraz powstanie polska wersja programu.

- Tylko nieliczne kanały MTV w Europie mają szansę wyprodukowania lokalnej wersji sprawdzonego formatu MTV - powiedział serwisowi WirtualneMedia.pl Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska. - Polscy fani Ekipy z New Jersey, Ekipy z Newcastle oraz Ekipy z Cardiff często pytają o to, kiedy powstanie lokalna wersja tego programu. "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" jest naszą odpowiedzią i sposobem na to, by zbliżyć się do naszych widzów - dodał.

CZYTAJ TAKŻE: FARRAH ABRAHAM W "PLAYBOYU"? MAGAZYN ODRZUCIŁ PROPOZYCJĘ PORNO MAMY MTV MOVIE AWARDS ROZDANE! [ZDJĘCIA] "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" pokaże życie ósemki barwnych Polaków, ich pracę, a przede wszystkim imprezy i koloryt warszawskiego życia nocnego.

Castingi do programu rozpoczną się 23 sierpnia br. i będą się odbywały w Warszawie, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie.

Komentarze

Skomentuj
  • stanowcze_nie_dla_takich_programow (gość)

    Kolejny irracjonalny program MTV lansujący model fast-life. Trzeba być naprawdę pustym, żeby oglądać takie gówno. Turn the motherfucking TV off!

    23.08.2013 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×