"Poza czasem" sezon 2. Bohaterom serialu z pomocą przyjdzie sama Maria Skłodowska-Curie! Co się wydarzy?

AXN White pokaże drugi sezon amerykańskiego serialu science-fiction "Poza czasem" opowiadającego o przygodach trójki bohaterów podróżujących w czasie i ratujących świat przed zagładą. Sprawdź, jaką rolę w drugiej serii odegra nasza noblistka Maria Curie-Skłodowska?

Multimedia

"Poza czasem" sezon 2. od czwartku, 14.03.2019 o godz. 21:05 w AXN White! - sprawdź program tv

Współczesna technologia może w znacznym stopniu ułatwić i wzbogacić życie ludzi w XXI wieku. Co stanie się jednak, kiedy wysoko zaawansowany pod względem technologicznym sprzęt dostanie się w niepowołane ręce? O tym opowiada serial "Poza czasem". Stacja AXN pokaże drugą serię serialu.

Kasia Adamik reżyserką finałowych odcinków serialu z Staną Katic. Kiedy premiera?Zobacz więcej

Terrorysta Garcia Flynn (w tej roli znany z Ostrego Dyżuru Goran Višnjić) kradnie wehikuł czasu - rezultat tajnego eksperymentu - za pomocą którego cofa się do dnia katastrofy sterowca LZ 129 Hindenburg. Ma jeden plan - niekorzystnie wpłynąć na bieg historii USA i doprowadzić do zniszczenia Ameryki. Profesor Lucy Preston (Abigail Spencer), żołnierz Wyatt Logan (Matt Lanter) i naukowiec Rufus Carlin (Malcolm Barrett) mają na zlecenie amerykańskiego rządu ruszyć w pościg za przestępcą, używając do podróży w czasie prototyp wehikułu. Ich zadanie jest jasne – powstrzymać Flynna, nim będzie za późno.

W drugim sezonie trójka bohaterów znajdzie się na francuskich polach bitwy w czasie I Wojny Światowej i zrekrutuje do pomocy samą Marię Skłodowską-Curie (Kim Bubbs). Na swojej drodze spotkają też siedemnastoletniego Johna F. Kennedy'ego (Grant Jordan).

Poznajcie nową obsesją stalkera. Oto nowa bohaterka!Zobacz więcej

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu serialu "Poza czasem" w czwartek 14 marca o godz. 21.05. Kolejne odcinki w czwartki o 21.05 w AXN White. Pierwszy sezon pokazuje AXN od niedzieli, 17 marca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×