Poznaj bohaterów nowej telenoweli "Królowa serc"! [ZDJĘCIA]

Już w środę, 3 grudnia na antenie TV Puls pojawi się nowa telenowela, która zastąpi "Zbuntowanego anioła". Poznaj bohaterów "Królowej serc"!

Multimedia

W "Królowej serc" główną bohaterką jest Reina (Paola Nunez), która zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje niczym Kopciuszek wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które ciągle jej dokuczają. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa (Eugenio Siller) - przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera.

CZYTAJ TAKŻE: TELENOWELA "KRÓLOWA SERC" W TV PULS OD 3 GRUDNIA! ENRIQUE IGLESIAS W CZOŁÓWCE NOWEJ TELENOWELI "KRÓLOWA SERC" [WIDEO]

Mężczyzna trafi jednak do więzienia, a po pewnym czasie zostanie uznany za zmarłego. Osiem lat później znów pojawi się w życiu Reiny jako tajemniczy agent Javier Bolívar, spragniony zemsty na niej i na mafioso Víctorze de Rosasie, przez którego został pozbawiony wolności.

Akcja telenoweli rozgrywa się w Las Vegas, a pozostałymi bohaterami są: Estefania (Catherine Siachoque) - gwiazda filmów porno, znana pod pseudonimem Królowa Diamentów oraz Sara Smitn (Laura Flores) - szefowa Służb Specjalnych, która odpowiada za wyszkolenie Nicolasa na tajnego agenta służb specjalnych. Jego misją jest złapanie szajki przemytników biżuterii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×