Poznaj ciekawostki dotyczące serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"! [GALERIA]

Najnowsza produkcja twórców "American Horror Story" opowiada o głośnej sprawie amerykańskiego futbolisty O.J. Simpsona. Polscy widzowie zobaczą serial na kanale FOX dzień po amerykańskiej premierze.

Multimedia

O. J. Simpson przez wiele lat budził ogromne emocje, kiedy święcił triumfy jako futbolista. Był niezwykle utalentowanym sportowcem. To właśnie do niego należą oszałamiające rekordy, dzięki którym uznawany jest za jednego z najlepszych amerykańskich sportowców w historii. Po zakończeniu kariery futbolisty był komentatorem sportowym oraz aktorem. Wystąpił m.in. w filmie "Kryptonim: Alexa", serialu "Jeden z dziesięciu" oraz w serii "Naga broń". Jego sukcesy sportowe, a potem kariera aktorska, przyćmione zostały przez wydarzenia z życia prywatnego.

Dlaczego sprawa O.J. Simpsona interesuje widzów na całym świecie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okazało się, że Simpson nie jest ideałem - gwiazdor znęcał się nad żoną Nicole Brown Simpson, matką dwójki jego dzieci. W 1992 para rozwiodła się. Dwa lata później mężczyzna został oskarżony o zabicie Nicole oraz jej przyjaciela - Rona Goldmana. W 1995 roku został jednak uniewinniony przez ławę przysięgłych. Kryminalna historia byłego sportowca na tym jednak się nie kończy. Kolejne oskarżenia, kolejne zbrodnie: napad z bronią w ręku, włamanie, porwanie… Obecnie Simpson odsiaduje 33 lata więzienia z możliwością zwolnienia warunkowego w 2017 roku.

Poznaj ciekawostki dotyczące nowego serialu twórców "American Horror Story"! Sprawdź nasza galerię!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×