Poznaj miejsce, w którym nie istnieje przeszłość - FOX przedstawia drugi sezon serialu "Miasteczko Wayward Pines"

Już w czwartek 25 sierpnia na FOX zadebiutuje kolejny sezon serialu "Miasteczko Wayward Pines". Czy nowe pokolenie podoła wyzwaniom postawionym im przez poprzednią generację? Jak młodzi mieszkańcy miasteczka poradzą sobie z presją zaludnienia ostatniej osady na Ziemi? Drugi sezon produkcji opartej na bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha zadebiutuje na FOX już w najbliższy czwartek o godzinie 22:00.

Multimedia

W pierwszym odcinku poznamy nową twarz Wayward Pines. Z wieloletniego letargu zostanie wybudzony doktor Theo Yedlin - w tej roli Jason Patric („W matni”, „Na tropie zła”). Nowy bohater będzie musiał stawić czoła buntowi, który zastał w miasteczku. Czy poradzi sobie z rzeczywistością i żelaznymi zasadami panującymi w Wayward Pines?

Miłośnicy poprzedniego sezonu i reżyserskiego kunsztu M. Nighta Shyamalana („Szósty zmysł”, „Wizyta”) poznają miasteczko tylko z pozoru podobne do tego, które pamiętają z pierwszej serii.

W tym sezonie na ekranach pojawią się takie gwiazdy jak: dwukrotnie nominowany do Oscara Djimon Hounsou („Krwawy diament”, „Nasza Ameryka”) oraz nominowana do nagrody Emmy i Złotych Globów – Hope Davis („American Crime”, „Newsroom”).

Co jeszcze wydarzy w 10 odcinkach nowej serii i czy ostatni lekarz na Ziemi, który składał przysięgę Hipokratesa pomoże przetrwać zagrożonej rasie ludzkiej? Odpowiedź już w czwartek, 25 sierpnia o godz. 22.00 na kanale FOX.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×