Poznaj "Mroczne sekrety małżeńskie". Premiera w czwartek, 6 listopada, na kanale ID [WIDEO]

Jak dobrze znasz swojego partnera? Czy po latach bycia razem znacie się lepiej czy wręcz przeciwnie? Poznaj historię ludzi, którzy byli pewni, że znaleźli IDEALNEGO towarzysza życia. Ich marzenia legły w gruzach, gdy na jaw wyszły skrywane tajemnice. Ich „Mroczne sekrety małżeńskie” poznamy już w czwartek, 6 listopada, o godzinie 22:00 na kanale ID.

Multimedia

Kiedy John poznał Tinę od razu wiedział, że są sobie przeznaczeni. Od małżeństwa nie odwiodła go nawet ponura przeszłość ukochanej. Przez niemal dziesięć lat nic nie zakłócało ich szczęśliwego życia. Wtedy odezwały się dawno pogrzebane demony. Nieprzyjemny rozwód i walka o opiekę nad dwójką małych dzieci stały się powodem do wynajęcia płatnego mordercy. Kto zdecydował się na taki krok? Jak zakończyła się ta batalia?

Z kolei Pat zakochała się bez pamięci w Deanie – renomowanym psychologu dziecięcym, który od wielu lat pracował z trudną młodzieżą. Kobieta podziwiała męża i jego oddanie słusznej sprawie. Wiele koleżanek zazdrościło jej tak udanego małżeństwa. Z dnia na dzień Dean został aresztowany i oskarżony o molestowanie nieletnich. Czy były to słuszne zarzuty? A może fałszywe oskarżenia złożył jeden z jego zbuntowanych podopiecznych?

Poznaj relacje ludzi, którzy zakochali się w nieodpowiednich osobach. Przed kamerą opowiedzą historie swoich związków oraz ze szczegółami opiszą, w jaki sposób przerodziły się w niewyobrażalny koszmar. Premiera programu „Mroczne sekrety małżeńskie” w czwartek, 6 listopada, o godzinie 22:00, na kanale ID.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×