"Pozostawieni". Drugi sezon serialu już od 5 października na HBO [WIDEO]

Już jesienią na HBO powraca drugi sezon serialu "Pozostawieni" Nowe odcinki serialu będziemy mogli oglądać już od 5 października w HBO i HBO GO.

Multimedia

W pierwszym sezonie serialu po starannie zaplanowanych i zorganizowanych przez organizację Winnych Pozostałych obchodach Dnia Pamięci Bohaterów, miasteczko Mapleton pogrążyło się w chaosie.

Drugi sezon serialu "Pozostawieni"

W drugim sezonie wielu bohaterów postanawia rozpocząć życie na nowo. Kevin Garvey (Justin Theroux) nie jest już szeryfem policji w Mapleton i przenosi się do Teksasu ze swoją nową rodziną. Jest z nim Nora Durst (Carrie Coon), która odnalazła sens w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu domu Kevina. Nora bardzo cieszy się, że opuści Mapleton i uwolni się od traumatycznych przeżyć związanych z tym miejscem. Córka Kevina, Jill (Margaret Qualley) także niecierpliwie czeka, by zostawić miasteczko, w którym dorastała i mieszkających w nim przyjaciół.

Niedługo po przeprowadzce do Jarden, w stanie Teksas, rodzina Garvey’ów poznaje sąsiadów - rodzinę Murphych: Johna (Kevin Carroll) i Erikę (Regina King) oraz ich nastoletnie bliźniaki - Evie (Jasmin Savoy Brown) i Michaela (Jovan Adepo). Matt Jamison (Christopher Eccleston) i jego żona Mary (Janel Moloney), która nadal nie wyzdrowiała w pełni po poważnym wypadku samochodowym, są zachwyceni niezwykłym, teksańskim miasteczkiem. Wierzą, że ich rodzinę czeka tam szczęśliwa przyszłość. W tym samym czasie była żona Kevina, Laurie Garvey (Amy Brenneman) odchodzi z sekty Winnych Pozostałych i dołącza do swojego syna. Tom (Chris Zylka) znalazł w końcu w życiu cel, który pozwala mu wyciszyć ból. Meg (Liv Tyler) nadal jest członkiem Winnych Pozostałych, ale nie jest to już ta sama sekta, do której niegdyś dołączyła.

W rolach głównych "Pozostawionych"

W drugim sezonie "Pozostawionych" występują: Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Carrie Coon, Ann Dowd, Margaret Qualley, Chris Zylka, Regina King, Kevin Carroll, Jovan Adepo i Janel Moloney. Serial składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcami są Damon Lindelof (zdobywca nagrody Emmy za serial Lost: Zagubieni) i znany pisarz, Tom Perrotta (nominowany do Oscara za filmy Małe dzieci). Serial został wyprodukowany dla HBO przez spółkę White Rabbit we współpracy z wytwórnią.

ZOBACZ ZWIASTUN:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×