„Prawdziwa historia rodziny Borgiów” - pierwszy serial fabularny na antenie FOKUS TV

12 grudnia FOKUS TV rozpocznie emisję serialu „Prawdziwa historia rodziny Borgiów”, który opowiada o losach jednego z największych książęcych rodów włoskiego średniowiecza.

Multimedia

Od 12 grudnia w piątkowe i sobotnie wieczory FOKUS TV emitować będzie serial historyczny „Prawdziwa historia rodziny Borgiów”. Fabuła osadzona jest w realiach XV-wiecznych Włoch, czasach lokalnej anarchii, niekończących się wojen i bezprecedensowej deprawacji. Włoscy książęta kierują się mottem "exitus acta probat" - cel uświęca środki. Serial opowiada o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który stara się założyć dynastię, aby panować nad światem. W tym celu musi nieustannie udaremniać spiski innych kardynałów czy świeckich władców, a także prowadzić sprytną grę, by powstrzymać rywalizację pomiędzy braćmi, grożącą rozbiciem rodziny.

„Prawdziwa historia rodziny Borgiów” to opowieść o intrygach i władzy, przemocy i zbrodni, pożądaniu i kazirodztwie, polityce i religii, zdradzie i odkupieniu. FOKUS TV wyemituje serial w wersji nieocenzurowanej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×