"Prawdziwe zbrodnie". Piotr Stramowski opowiada o pracy nad polsko-amerykańską produkcją [WIDEO]

"Prawdziwe zbrodnie" to polsko-amerykańska produkcja, która swoją premierę miała podczas tegorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Jednym z polskich aktorów, który wystąpił w tym filmie jest Piotr Stramowski. Aktor opowiedział nam o pracy nad tym filmem!

Multimedia

"Prawdziwe zbrodnie" to thriller psychologiczny zainspirowany artykułem Davida Granna zamieszczonym w 2008 roku w New Yorkerze opowiadającym o zabójstwie biznesmena, którego szczegóły pokrywały się z opisami z pewnej książki.

W południowo-zachodnim krańcu Polski daleko od cywilizacji Odra ostro skręca, tworząc zatokę. Jej brzegi porośnięte są dzikimi trawami i osłonięte wysokimi sosnami i dębami. Jedynymi ludźmi, którzy się tam zapuszczają, są wędkarze – zatoczka roi się od okoni i szczupaków. Pewnego zimnego, grudniowego dnia w 2000 roku trzech przyjaciół łowiło tam ryby. Jeden z nich zauważył coś unoszącego się w wodzie przy brzegu. Najpierw myślał, że to jakaś kłoda, ale kiedy podszedł bliżej, zobaczył włosy…

CZYTAJ TAKŻE:

"PRAWDZIWE ZBRODNIE". PIOTR STRAMOWSKI OPOWIADA O WSPÓLNEJ SCENIE Z JIMEM CARREYEM [WIDEO]
"PRAWDZIWE ZBRODNIE". PIOTR STRAMOWSKI OPOWIADA O SWOJEJ ROLI W FILMIE Z JIMEM CARREYEM [WIDEO]

W "Prawdziwych zbrodniach" zagrali m.in. Jim Carrey, Charlotte Gainsbourg, Kati Outinen, Agata Kulesza, Zbigniew Zamachowski, Marton Csokas, Robert Więckiewicz, Piotr Stramowski oraz Anna Polony.

Zobaczcie, co o pracy nad filmem powiedział nam Piotr Stramowski!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×