"Prawdziwe zbrodnie". Piotr Stramowski opowiada o swojej roli w filmie z Jimem Carreyem [WIDEO]

Piotr Stramowski, gwiazda filmu "Pitbull. Nowe porządki" i serialu "Na noże", na odbywającym się właśnie 32. Warszawskim Festiwalu FIlmowym opowiedział nam o nowym projekcie filmowym z jego udziałem. Chodzi o film "Prawdziwe zbrodnie", gdzie główną rolę gra Jim Carrey!

Multimedia

"Prawdziwe zbrodnie" to psychologiczny thriller. Scenariusz filmu napisany przez Jeremy'ego Brocka został luźno oparty na artykule Davida Granna, który ukazał się w 2008 roku w "The New Yorker".

W południowo-zachodnim krańcu Polski daleko od cywilizacji Odra ostro skręca, tworząc zatokę. Jej brzegi porośnięte są dzikimi trawami i osłonięte wysokimi sosnami i dębami. Jedynymi ludźmi, którzy się tam zapuszczają, są wędkarze – zatoczka roi się od okoni i szczupaków. Pewnego zimnego, grudniowego dnia w 2000 roku trzech przyjaciół łowiło tam ryby. Jeden z nich zauważył coś unoszącego się w wodzie przy brzegu. Najpierw myślał, że to jakaś kłoda, ale kiedy podszedł bliżej, zobaczył włosy…

CZYTAJ TAKŻE:

"TRUE CRIMES” / "PRAWDZIWE ZBRODNIE". ŚWIATOWA PREMIERA POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ PRODUKCJI PODCZAS 32. WARSZAWSKIEGO FESTIWALU FILMOWEGO [ZDJĘCIA]
"TRUE CRIMES". KATARZYNA WARNKE O SPOTKANIU Z JIMEM CARREYEM: WYGLĄDA NA NIEŚMIAŁEGO CHŁOPCA [WIDEO]

W filmie zobaczymy takie nazwiska jak Jim Carrey, Marton Csokas, Charlotte Gainsbourg. Towarzyszyć im będą polscy aktorzy Robert Więckiewicz, Agata Kulesza, Zbigniew Zamachowski. Data ogólnopolskiej premiery obrazu jeszcze nie jest znana.

Piotr Stramowski w "Prawdziwych zbrodniach", które były pokazywane dwukrotnie podczas 32. WFF, zagrał małą rolę, ale miał okazję poznać Jima Carreya. Zobaczcie, co o swojej kreacji w "Prawdziwych zbrodniach" opowiadał nam aktor!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×