Prawnicy w polskich serialach. Jak wykonują swój zawód? Magda M. i Agata Przybysz najbardziej uczciwe?

Seriale prawnicze wciąż cieszą się dużą popularnością, więc nic dziwnego, że powstaje coraz więcej postaci prawników. To nie tylko Magda M. czy Agata Przybysz! Czy wszyscy serialowi prawnicy są uczciwi? Jak wykonują swój zawód? Sprawdźcie!

Multimedia

Seriale prawnicze cieszą się dużą popularnością. Choć tak naprawdę nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, twórcy często decydują się na tego typu produkcje. Poza tym w wielu innych serialach nierzadko pojawia się postać prawnika. Zazwyczaj postacie te są przedstawione w pozytywnym świetle, prawdopodobnie, by wzbudzić w ludziach zaufanie do tego zawodu. Ale nie wszyscy prawnicy przedstawieni w serialach są uczciwi.

Najlepsze seriale o prawnikach [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prawnicy w polskich serialach

Najpopularniejsze polskie seriale prawnicze to oczywiście "Magda M." i "Prawo Agaty". Większość bohaterów w tych produkcjach wykonuje zawód mecenasa, prokuratora czy sędziego i w każdym odcinku poznajemy innych klientów i ich sprawy. Kolejnym serialem typowo prawniczym jest "O mnie się nie martw". Tutaj również mamy wielu bohaterów adwokatów, ale serial skupia się raczej na ich życiu prywatnym, choć oglądamy też sprawy sądowe. Także w serialach obyczajowych możemy znaleźć prawników, tak jak w "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe".

Prawnicy przedstawieni w tych serialach, nie zawsze są wyłącznie postaciami pozytywnymi i także zdarzają im się konflikty z prawem. Który z nich jest uczciwy? Który ma coś za uszami? Zobaczcie naszą galerię, w której przestawiamy wybranych prawników z polskich seriali!

Zobacz galerię

Książka już w sprzedaży! Jak na nowe losy Magdy zareagowała Joanna Brodzik? [WIDEO]Zobacz więcej

Jak powstał pomysł na serial "Magda M."?

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Magda M . Najlepsza jeśli chodzi o seriale o Prawnikach i Adwokatach !!!

    05.08.2021 20:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×