"Prawo Agaty" odc. 11, 13.05.2014. Dorota spędzi noc z Krzysztofem Tulińskim!

Sprawdź, co się wydarzy w odc. 11 serialu "Prawo Agaty", który zostanie wyemitowany we wtorek 13 maja o godz. 21.30 na TVN!

Multimedia

W "Prawo Agaty" odc. 11 życie na odległość Doroty (Daria Widawska) i Wojtka (Tomasz Karolak) Gawronów coraz bardziej daje im się we znaki. Małżeństwo nie ma czasu nawet ze sobą porozmawiać, a od kilku dni Wojtek w ogóle przestał odbierać telefony od żony - informuje "Świat Seriali".

W "Prawo Agaty" odc. 11 cieszący się opinią playboya mecenas Krzysztof Tuliński (Piotr Grabowski) zaprasza Dorotę na randkę. Kobieta początkowo zgadza się na spotkanie z przystojnym prawnikiem, jednak w ostatniej chwili odwołuje zaplanowane wyjście. Okazuje się jednak, że Krzysztof nie zamierza się poddać i odpuścić randki z Dorotą.

W "Prawo Agaty" odc. 11 Tuliński niespodziewanie pojawia się w drzwiach mieszkania Gawronów i proponuje Dorocie kolację. Samotna kobieta, która czuje się zagubiona, spędza noc z przystojnym mecenasem! Jednak rano, gdy zdaje sobie sprawę z tego, co zrobiła, natychmiast dzwoni do męża i błaga go o powrót do kraju.

Jak myślicie, jak zdrada Doroty wpłynie na małżeństwo Gawronów?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×