"Prawo Agaty" odcinek 5. s. 7. Agata idzie na wojnę z Cybulskim [ZDJĘCIA]

Cybulski nie odpuszcza. Brat Agaty po raz kolejny chce spotkać się w sądzie z Przybyszami. Czego chce tym razem?

Multimedia

"PRAWO AGATY" ODCINEK 5. WE WTOREK, 31.03.2015 O GODZ. 21:30 W TVN!

Agata (Agnieszka Dygant) szybko nie uwolni się od swojego przyrodniego brata. Michał Cybulski (Eryk Lubos) nie zdołał wywalczyć w sądzie spadku po zmarłej matce, ale znowu pozwał Agatę i jej ojca (Marian Opania). Rozpoczyna się prawdziwa wojna.

W 5. odcinku siódmego sezonu "Prawa Agaty" Agata zajmie się pozwem, który dostał jej ojciec. - Wszystko da się odkręcić... Ten pozew to jest bzdura. Sam go wysmarował. Oddalą go na pierwszym posiedzeniu - pociesza Andrzeja. - Co da się odkręcić? Gość twierdzi, że nastawiałem Anię, jego matkę, przeciwko niemu! Ja miałbym namawiać Anię, żeby porzuciła dziecko, zerwała kontakty - Przybysz nie jest tak spokojny jak jego córka.

Szybko okazuje się jednak, że Agata również traci cierpliwość. Ona także dostaje pozew, w którym Cybulski oskarża ją o narażenie świadka koronnego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Status świadka koronnego otrzymał po tym, jak wiele lat temu wydał kolegów z gangu samochodowego.

- Chcesz ostro grać? - pyta Agata, która pojawiła się przed domem Michała. - Nie wyciągnęłam kradzionych samochód, zastraszania świadka... Chcesz wojny? Będziesz miał wojnę. - Ale o co chodzi? Ja nie mogę pogrywać? A może ja chcę się tylko zabawić? Tak jak kiedyś nasza kochana, puszczalska mamusia - tym stwierdzeniem Cybulski wyprowadza Agatę z równowagi. Jak prawniczka poradzi sobie z tą sytuacją?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×