"Prawo Agaty" TVN 26.03.2013 odc. 5. Co się wydarzy? Maria i Marek rozstaną się!

Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku "Prawa Agaty", który zostanie wyemitowany we wtorek 26 marca o godzinie 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W 5. odcinku między Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) dochodzi do poważnej rozmowy. Problemy kancelarii Marka odbijają się na jego związku. Dlatego kobieta zabiera ukochego na kolację ze swoim szefem (Włodzimierz Adamski) i jego żoną (Danuta Kowalska). Podczas spotkania Marek czuje się niezręcznie, poniważ orientuje się, że Maria próbuje wciągnąć go do pracy w prokuraturze.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA KRZESZOWSKA, MISS POLSKI 2012 WYSTĄPI W "PRAWIE AGATY" "PRAWO AGATY" TVN 26.02. ANNA DERESZOWSKA W ROLI WAMPA. ZACZNĄ SIĘ PROBLEMY...

Po powrocie do domu Okońska i Dębski wdają się w dyskusję, która kończy się decyzją o rozstaniu. Na odchodne Maria mówi Markowi, że "tamtej nocy" (w końcówce 2. sezonu serialu) przyszła do niego Agata Przybysz (Agnieszka Dygant). Informacja wywołuje na Marku wielkie wrażenie. Czy w końcu adwokat zdecyduje się ujawnić swoje uczucia względem Agaty?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×