"Prawo Agaty" TVN 9.04.2013 odc. 7. Co się wydarzy? Bylińska podrywa Janowskiego!

Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku "Prawa Agaty", który zostanie wyemitowany we wtorek 9 kwietnia o godzinie 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W 7. odcinku serialu Agata (Agnieszka Dygant), Dorota (Daria Widawska) i Marek (Leszek Lichota) wspólnie prowadzą w Krynicy sprawę pozwu zbiorowego przeciwko instytucji bankowej oskarżonej o oszukiwanie klientów. Śledztwo ujawnia stosowanie przez Rodzinny Fundusz Pożyczkowy różnych technik wyłudzania dużych kwot od klientów. Sprawa komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że nie wszyscy są tymi, za kogo się podają.

CZYTAJ TAKŻE: "PRAWO AGATY" TVN 26.03.2013 ODC. 5. CO SIĘ WYDARZY? MARIA I MAREK ROZSTANĄ SIĘ!

W tym czasie Bartek (Michał Mikołajczak) pilnuje w Warszawie interesów kancelarii. W szczególności zajmuje się sprawą Bylińskiej (Małgorzata Pieczyńska), która prosi go o ocenę, czy umowa, którą chce zawrzeć z pewną łotewską firmą, jest dla niej korzystna. Jednocześnie ich spotkania stają się coraz bardziej niezręczne dla mężczyzny, ponieważ klientka wyraźnie go prowokuje i stara się z nim flirtować. Jak zakończy się nieciekawa sytuacja? Pewną wskazówką może być wypowiedź Mikołajczaka, który zdradził, że jego bohater w trwającym sezonie serialu znajdzie swoją drugą połówkę. Czy będzie to Bylińska?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×