Premier League w nc+ przez trzy kolejne sezony

Platforma nc+ pozyskała na wyłączność prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek ligi angielskiej. Nowa umowa z angielską Premier League gwarantuje pokazywanie meczów na żywo oraz skrótów spotkań w kanałach i serwisach nc+ przez trzy kolejne sezony, począwszy od edycji 2016/2017.

Wszystkie transmitowane mecze Premier League pokazywane będą w nc+ w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Towarzyszyć im będą rozbudowane statystyki i analizy oraz materiały dodatkowe w postaci zapowiedzi i podsumowania spotkań. Wszystko opatrzone będzie fachowym komentarzem dziennikarzy i ekspertów nc+ od angielskiego futbolu. Dodatkowo kibice będą mogli zobaczyć na antenach kanałów nc+ magazyny poświęcone rywalizacji o mistrzostwo Anglii.

– Jest mi niezmiernie miło, że abonenci CANAL+ będą mogli śledzić rywalizację o tytuł mistrza Anglii przez kolejne trzy sezony na wyłączność. Premier League jest najbardziej spektakularną i najchętniej oglądaną ligą zagraniczną w Polsce. Kontynuacja partnerstwa z Premier League potwierdza nasze wyjątkowe, niezmienne od 20 lat zaangażowanie w pokazywanie największych wydarzeń sportowych na kanałach premium z rodziny CANAL+. W najbliższych sezonach abonenci nc+ niesamowite emocje będą mieli zagwarantowane nie tylko przed telewizorami, ale także korzystając z urządzeń mobilnych. Dzięki wyjątkowemu serwisowi nc+ GO najlepszy sport, w tym mecze ligi angielskiej, będą mogli oglądać gdziekolwiek będą chcieli – mówi Manuel Rougeron, prezes platformy nc+.

– Legendarne kluby, fantastyczni piłkarze, wyjątkowe emocje…Nie ma na świecie lepszej, gwarantującej najwyższy poziom sportowy ligi, w której zacięta rywalizacja trwa niemal cały rok, od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu. Już dziś proszę usiąść wygodnie w fotelach i zapiąć mocno pasy, wszak czekają nas kolejne lata fantastycznych transmisji z boisk Premier League, na które serdecznie zapraszam – mówi Andrzej Twarowski, dziennikarz nc+ specjalizujący się w lidze angielskiej, nominowany do Telekamery Tele Tygodnia 2016.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×