Premiera anglojęzycznej wersji "My Słowianie"! "Slavic Girls" na Eurowizji?

W niedzielę 9.02.2014 rano odbyła się światowa premiera anglojęzycznej wersji hitu Donatana i Cleo "My Słowianie". Nowy tytuł to "Slavic Girls".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: CLEO O "MY SŁOWIANIE": CZULIŚMY, ŻE TO MA ZADATKI NA HIT [WIDEO] DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014?

"My Słowianie" to singiel producenta Donatana i piosenkarki Cleo. Wydawnictwo ukazało się 4 listopada 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Urban Rec. Również tego samego dnia został opublikowany teledysk do piosenki. W niecałe trzy tygodnie od dnia premiery został wyświetlony około 15 mln razy na łamach serwisu YouTube. Trzy miesiące po premierze "My Słowanie" mają prawie 37 mln wyświetleń na kanale YouTube. Specjalnie na potrzeby angielskiej wersji zostały dokręcone nowe fragmenty charakterystycznego teledysku, w których Cleo śpiewa po angielsku.

CZYTAJ TAKŻE: CLEO I DONATAN PRACUJĄ NAD ANGLOJĘZYCZNĄ WERSJĄ HITU "MY SŁOWIANIE" [WIDEO] BBC O HICIE "MY SŁOWIANIE": TO PRAWIE PRONOGRAFIA

Tego samego dnia teledysk ukaże się również na kanałach VIVA Germany, Austria i Switzerland. Będzie go można obejrzeć także na stronie internetowej tychże stacji, jak i polskiej VIVY na www.viva-tv.pl

Od razu pojawiły się plotki, że Donatan i Cleo z hitem "Slavic Girls" będą reprezentować Polskę na Eurowizji. Nie jest to jednak potwierdzona informacja.

Komentarze

Skomentuj
  • nina (gość)

    Jakiej Eurowizji przecież Polska nie bierze udziału od kilku lat..., no ale jakby brała udział to może Hehe

    09.02.2014 17:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×