Premiera "Ekipy z Warszawy" i dwie gale w MTV 10 listopada!

Wielka kumulacja gorących premier na antenie MTV Polska już 10 listopada. Stacja zaprasza swoich widzów na pełną rozrywki "Niesamowitą Niedzielę", która potrwa od 19:00 do 24:00.

Multimedia

O 19:00 na widzów czekać będzie relacja z gali MTV EMA Pre-Party, godzinę później rozpocznie się transmisja gali Europe Music Awards - MTV EMA 2013 - z Ziggo Dome w Amserdamie. Następnie o godzinie 23:00 widzowie zobaczą najgorętszą nowość tej jesieni, czyli "Warsaw Shore - Ekipa Warszawy".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: WARSAW SHORE JUŻ 10 LISTOPADA W MTV! [ZOBACZ ZWIASTUN] POZNAJ UCZESTNIKÓW "WARSAW SHORE" W SERWISIE WARSZAWA.NASZEMIASTO.PL[/sc]

Wstępem do niedzielnego pasma rozrywkowego będzie ekskluzywna relacja z pierwszej polskiej EMA Pre-Party, która odbyła się 30 listopada w Warszawie. Podczas gali Zespół Bednarek odebrał statuetkę MTV dla Najlepszego Polskiego Artysty. Zwycięstwo to otworzyło mu drogę do walki o tytuł Najlepszego Europejskiego Artysty na tegorocznym MTV Europe Music Awards. Na scenie w Soho Factory wystąpili również pozostali nominowani - Donatan, Margaret, Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło oraz gwiazda wieczoru - Dizzee Rascal. Relację z imprezy, wywiady z gwiazdami oraz ich energetyzujące występy widzowie zobaczą już o 19:00.

Z kolei od godziny 20:00 na antenie MTV Polska zagoszczą największe gwiazdy współczesnej muzyki rozrywkowej - Robin Thicke, Katy Perry, The Killers, Miley Cyrus, Bruno Mars, Kings of Leon i inni. Już po raz 20. MTV zaprosi widzów na to największe europejskie święto muzyki. W tym roku gala, która od lat bije rekordy oglądalności i popularności w internecie, odbędzie się w Ziggo Dome w Amsterdamie i będzie transmitowana w ponad 60 krajach do 500 milionów widzów.

Na zakończenie "Niesamowitej Niedzieli" o godzinie 23:00 stacja zaprosi na najbardziej oczekiwaną premierę tej jesieni, czyli "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Widzowie będą mogli śledzić zwariowane losy grupy młodych Polaków - czterech kobiet i czterech mężczyzn - wybranych podczas castingów w kilku miastach Polski. Przez cały październik kamery towarzyszyły uczestnikom "Warsaw Shore" w domu, w pracy oraz podczas szalonych imprez.

Amerykański pierwowzór "Ekipy z Warszawy", czyli "Jersey Shore" zdobył olbrzymią popularność na całym świecie. Wyniki oglądalności programu były tak dobre, że wyprodukowano kilka lokalnych wersji programu, czyli "Geordie Shore" (Newcastle, Anglia), "The Valleys" (Cardiff, Walia) oraz "Gandia Shore" (Gandia, Hiszpania). Polska edycja programu, która od momentu ogłoszenia budzi ogromne emocje widzów, jest największą produkcją w historii grupy kanałów wchodzących w skład MTV Northern Europe.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×