Premiera "Legendy Korry" w Nickelodeon

Świat Korry to świat magiczny i harmonijny. Pewnego dnia traci całą swoją równowagę. Przeciwnicy magii chcą zniszczyć moce, które władają żywiołami świata.

Multimedia

"Legenda Korry" to kontynuacja opowieści "Awatar: Legenda Aanga".

Korra przeprowadza się do Republic City aby rozpocząć treningi Awatara. Jak to często bywa na początku, słabo sobie radzi, co powoduje jej frustrację. Nauczenie się wszystkich magicznych zaklęć, aby zostać awatarem to duże wyzwanie.

W tym samym czasie, pod przewodnictwem groźnego Amona, anty-magowie zaczynają wprowadzać w życie swoje plany - odbierają czarodziejom na zawsze ich moc.

Pomimo braku doświadczenia, Korra postanawia stanąć do walki przeciwko Amonowi i pozostałym członkom gangu, żeby chronić swoich nowych przyjaciół.

Bohaterowie:

Korra, 17 lat, Awatar Korra jest Awatarem - potrafi władać wszystkimi żywiołami. Pochodzi z rodu władców wody, lecz ma ognistą osobowość. W pełni akceptuje swoją rolę jako "wybranka". Sama dla siebie jest najsurowszym krytykiem.

Mako, 18 lat, Mag Ognia Mako jest przyjacielem Korry oraz kapitanem drużyny gry zespołowej popularnej w Republic City - "Probender". Kiedy gra na boisku - jest w swoim żywiole.

Bolin, 16 lat, gracz, Mag Ziemi Bolin jest optymistą, ma pogodną naturę. Chłopiec gra w "Probendera" u boku brata. Łączy ich mocna więź i są niezwykle lojalni wobec siebie.

Tenzin, 51 lat, Mag Wiatru Tenzin jest nauczycielem Korry i najmłodszym z dzieci Aanga. Jest łagodny i cierpliwy, co pomaga w przekazywaniu Korze swoich wartości.

Amon, 40 lat, Anty-mag Jest tajemniczym przywódcą grupy anty-magów, która chce pozbawić magów ich mocy. Nosi maskę ukrywającą twarz. Nie wykazuje strachu, ani słabości.

Premiera Legendy Korry na kanale Nickelodeon 2 września Emisja: niedziela, godzina 10:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×