Premiera najnowszego sezonu kultowego "Z Archiwum X" z rekordowymi wynikami w Polsce

FOX, światowy lider w dostarczaniu najlepszej rozrywki do międzynarodowej publiczności, ogłosił imponujące wyniki oglądalności dwudniowej premiery najnowszego sezonu serialu "Z Archiwum X" w Polsce.

Multimedia

Podobnie jak w USA, serial pobił wszelkie rekordy oglądalności na polskim kanale FOX, zajmując pierwsze miejsce w swoim paśmie czasowym. "Na całym świecie FOX kojarzony jest z kanałem, na którym widzowie po raz pierwszy mogą obejrzeć najlepsze produkcje. Teraz przodujemy również w wynikach oglądalności. Jesteśmy podekscytowani widząc, że ten kultowy serial spotkał się z tak dobrym przyjęciem ze strony widzów, mediów oraz rynku. Jesteśmy przekonani, że kolejne odcinki nadal dostarczać będą zarówno świetnej rozrywki jak i doskonałych wyników oglądalności" - mówi Carlos Ortega, Executive Vice President FOX International Channels Central and Eastern Europe.

CZYTAJ TAKŻE:

ZOBACZ NAJNOWSZE ZWIASTUNY 10. SERII "Z ARCHIWUM X"! [WIDEO]
NOWY SEZON "Z ARCHIWUM X" W STYCZNIU NA FOX [WIDEO]

Premiera pierwszego odcinka "Z Archiwum X" zgromadziła przed telewizorami 74 tysiące widzów z grupy komercjnej, dając stacji udział (SHR) w tym czasie na poziomie 1,04%. Dzięki temu kanał poprawił wynik pasma wieczornego o 580% w stosunku do 6 poprzednich tygodni. Natychmiastowa powtórka odcinka uzyskała również bardzo dobry wynik - 68 tysięcy i SHR - 1,22%. Tego dnia kanał FOX był liderem wśród kanałów emitujących seriale zagraniczne, z udziałem w rynku na poziomie 0,62%. Premierowa emisja drugiego odcinka serialu, która miała miejsce następnego dnia, przyciągnęła 147 tysięcy widzów. Wynik kanału FOX tego dnia był najwyższy w jego historii.

Premiery obydwu odcinków "Z Archiwum X" w poniedziałek i we wtorek były najlepiej oglądanymi programami wśród stacji o podobnym profilu. Serial "Z Archiwum X" został wprowadzony jednocześnie na ponad 60 rynkach obsługiwanych przez FOX International Channels w dniach 25 i 26 stycznia, wzmacniając strategię firmy, która zakłada emitowanie seriali na wielu rynkach bezpośrednio po premierach amerykańskich.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×