Premiera nowej odsłony "Miasteczka Twin Peaks" przesunięta na 2017 rok

Twórcy "Miasteczka Twin Peaks" ogłosili, że nowy sezon serialu nie ujrzy światła dziennego wcześniej niż w 2017 r. Skąd to przesunięcie?

Multimedia

Fani "Miasteczka Twin Peaks" muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Co prawda twórcy nie rezygnują z trzeciego sezonu serialu, ale właśnie ogłosili, że jego premiera na antenie Showtime będzie miała miejsce nie wcześniej niż w 2017 roku. Dokładna data na razie jest nieznana.

CZYTAJ TAKŻE: JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU "TWIN PEAKS"? [ZDJĘCIA] DAVID DUCHOVNY ZNOWU ZAGRA W "MIASTECZKU TWIN PEAKS"?

Trwają prace nad nowymi odcinkami, których w sumie będzie 18. Za kamerą staje twórca oryginału, David Lynch. Muzykę pisze Angelo Badalamenti.

"Miasteczko Twin Peaks" wyemitowanie było po raz pierwszy w latach 1990-1991 przez telewizję ABC. Pierwotnie planowano, że trzeci sezon ujrzy światło dzienne w 2016 r. - Wyzwaniem jest dla nas to, aby spróbować wrócić do tego, co było i przeskoczyć poprzeczkę, którą sami sobie postawiliśmy bardzo wysoko - tłumaczy współtwórca serialu, Mark Frost.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×