Premiera "Szybkich i wściekłych 7" 10 kwietnia 2015 roku!

Po tragicznej śmierci Paula Walkera nie było wiadomo, czy powstanie film "Szybcy i wściekli 7". Teraz jest już pewne, że premiera będzie miała miejsce 10 kwietnia 2015 roku!

Multimedia

Śmierć Paula Walkera wstrzymała produkcję, ale tylko na pewien okres. Będzie siódma część "Szybkich i wściekłych". Nie wiadomo jeszcze, jak producenci rozwiążą problem bohatera granego przez Walkera.

CZYTAJ TAKŻE: MIMO ŚMIERCI PAULA WALKERA BĘDĄ "SZYBCY I WŚCIEKLI 7" MŁODSZY BRAT PAULA WALKERA ZAGRA W "SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH 7"?!

Bardzo prawdopodobne, że wytwórnia Universal zaangażuje do filmu "Szybcy i wściekli 7" młodszego brata tragicznie zmarłego Paula Walkera - 25-letniego Cody'ego Walkera. Były kaskader zastąpiłby swojego starszego brata w scenach, których ten nie zdążył nagrać, byłby więc Brianem O'Connerem. Cody użyczyłby postaci jedynie swojego ciała, bo twarz zostałaby zastąpiona przez speców od efektów twarzą Paula.

Oficjalną datę premiery "Szybkich i wściekłych 7" ujawnił na swoim profilu na Facebooku Vin Diesel. "Udało się nam uchwycić magię" - napisał.

CZYTAJ TAKŻE: ARCHIWALNY WYWIAD Z PAULEM WALKEREM [WIDEO] NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA PAULA WALKERA [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×