Premiera trzeciego sezonu "Hannibala" jednocześnie w USA i w Polsce

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Hannibal zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej www.axn.pl. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA.

Multimedia

Premiera trzeciego sezonu "Hannibala" już w piątek 5 czerwca o godz. 23:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy piątek na kanale AXN.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Hannibala będzie wyświetlany jednocześnie w 67 krajach, w których AXN nadaje swój program. Równoległa, światowa premiera Hannibala pozwoli widzom w Polsce na interakcję w czasie rzeczywistym z producentami serialu, obsadą oraz aktywny udział w dyskusjach na portalach społecznościowych z fanami z całego świata.

CZYTAJ TAKŻE: TRZECI SEZON "HANNIBALA" NA AXN OD 5 CZERWCA ZNAMY DATĘ PREMIERY 3. SEZONU "HANNIBALA"

Fabuła serialu sięga do początków znajomości błyskotliwego psychiatry Hannibala Lectera (w tej roli Mads Mikkelsen) oraz utalentowanego profilera kryminalnego FBI, Willa Grahama (Hugh Dancy). Dzięki zadziwiającym zdolnościom, Graham potrafi odtworzyć myśli i skomplikowane metody działania seryjnych morderców. Jego niezwykłe umiejętności są jednocześnie jego przekleństwem: Will nie radzi sobie z emocjami, które towarzyszą mu w pracy konsultanta FBI, co sprytnie wykorzystuje dr Hannibal Lecter.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×