Premiera w Discovery Ch.: „Werner Herzog – rozmowy w celi śmierci” w sobotę 13 grudnia

Jeden z najsłynniejszych reżyserów filmowych, Werner Herzog, zaprasza na spotkanie z najbrutalniejszymi zbrodniarzami Ameryki.

Multimedia

Okrutni mordercy, wielokrotni gwałciciele, zabójcy dzieci – co skłoniło tych ludzi do popełnienia tak straszliwych czynów? Czy żałują swoich bestialstw? A może głęboko wierzą w swoją niewinność? Stań oko w oko najgroźniejszym zbrodniarzom USA.

Werner Herzog to jeden z najwybitniejszych niemieckich reżyserów i scenarzystów, twórca znanych i głośno komentowanych filmów fabularnych, a także wielu znakomitych dokumentów. Tym razem Herzog nie tylko wyreżyseruje program, ale również stanie po drugiej stronie kamery w czasie swoich wizyt w najcięższych więzieniach USA. Karę odbywają tam najbrutalniejsi amerykańscy przestępcy. Reżyser przeprowadzi z nimi długie i głębokie rozmowy, podczas których będzie chciał poznać ich motywacje i zrozumieć, dlaczego dokonali tak przerażających czynów. Niektórzy ze złoczyńców, choć od lat oczekują na karę ostateczną, wciąż są głęboko przeświadczeni o swojej niewinności. Herzog nie ogranicza się wyłącznie do rozmów z przestępcami. W programie usłyszymy również wypowiedzi śledczych i świadków oraz poznamy szczegóły straszliwych zbrodni.

Czy ci ludzie rzeczywiście zostali niesłusznie skazani? A może nadal mają szansę zostać uznani za niepoczytalnych i wnieść apelację? Jakie skrywają tajemnice? Program „Werner Herzog – rozmowy w celi śmierci” to wstrząsająca seria, prezentująca sylwetki najbrutalniejszych przestępców Ameryki. Czy ci ludzie naprawdę zasłużyli na krzesło elektryczne?

Premiera programu „Werner Herzog- rozmowy w celi śmierci” w sobotę, 13 grudnia 2014 r., o godz. 23.00 na Discovery Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×