Premiera w ID: „Kobiety, które niosły śmierć” w sobotę 15 listopada

Te kobiety to przebiegłe manipulatorki, które były w stanie zrobić wiele, by osiągnąć zamierzony cel. Chęć zemsty, zazdrość, pożądanie, a nawet zwykła ambicja stały się zapalnikiem do popełnienia ciężkich zbrodni.

Multimedia

15 listopada w ID po raz kolejny zawładną „Kobiety, które niosły śmierć”. Siódma odsłona cyklu odkryje przed widzami jeszcze więcej mrożących krew w żyłach historii o z pozoru słabszej płci, która okazała się być niewyobrażalnie bezwzględna.

W każdym z odcinków programu „Kobiety, które niosły śmierć” zaprezentowane zostaną sylwetki czterech kobiet, które zdolne były odebrać życie drugiemu człowiekowi, by przybliżyć się do upragnionego celu. Ich ofiarami padli członkowie rodziny, przyjaciele, współpracownicy, a czasem przypadkowe osoby.

W programie przedstawione zostaną fabularyzowane rekonstrukcje tych zdarzeń. Poznamy też motywy przestępczych działań, wysłuchamy relacji świadków oraz komentarzy śledczych. W wędrówce po mrocznych zakamarkach umysłów kryminalistek towarzyszyć będzie nam była agentka FBI i specjalistka od tworzenia portretów psychologicznych - Candice DeLong, oraz patolog sądowy – doktor Janis Amatuzio.

Wśród niechlubnych bohaterek znajdzie się Marie. Gdy matka przedstawiła jej swojego nowego partnera, kobieta postawiła ultimatum: albo ona, albo kochanek. Okazało się, że miłość do mężczyzny jest silniejsza od miłości do córki. Czy Marie pogodzi się z wyborem matki? Co zrobi? Z pewnością jej reakcja zaskoczy wielu.

Film pokaże też historię żony, która podtruwała męża oraz chciwą dziewczynę próbującą pozbyć się kochanka. Z kolei kelnerka z przydrożnego baru popełni morderstwo podczas przypadkowego spotkania, a kochająca matka przygotuje dzieciom „ostatnią wieczerzę”. Jak rozegrały się te historie? Co stało za działaniami zbrodniarek? Co wtedy myślały? Jak się zachowywały? Czy dręczyły je wyrzuty sumienia?

Premiera programu „Kobiety, które niosły śmierć” w sobotę, 15 listopada, o godzinie 22:00, na kanale ID.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×