Premiera w TLC: „Salon sukni ślubnych – top 10” w sobotę 6 grudnia

Zapraszamy na spotkanie z konsultantem ślubnym Randym Fenoli ze słynnego salonu Kleinfeld Bridal.

Multimedia

Tysiące kobiet powierzyły Randy'emu Fenoli wybór sukni na ten najważniejszy dzień w życiu.

W salonie pojawiają się różne panny młode: wybredne, niekonwencjonalne, rozrzutne, chude i puszyste. Podczas tych niezwykle emocjonalnych wizyt towarzyszy im często równie barwny orszak bliskich osób. Kochający ojcowie i wpływowe matki, uczynni przyjaciele - wszyscy mają jak najlepsze intencje, choć czasami skutki bywają odwrotne od zamierzonych.

W kolejnej odsłonie swojego programu Randy opowie o swoich najbardziej zwariowanych i niecodziennych klientkach. Każdy odcinek będzie prezentował 10 przypadków panien młodych i ich bliskich, które najbardziej zapadły w pamięć obsłudze salonu Kleinfeld Bridal. Będą wśród nich rozpieszczone córeczki tatusia, przyzwyczajone do tego, że zawsze dostają to, czego chcą. Nie zabraknie również wymagających matek oraz nieznoszących słowa sprzeciwu fashionistek. Okaże się, że miłośniczki obcisłych sukni ślubnych oraz wyeksponowanych dekoltów również potrafią dostarczyć wielu wrażeń. Zwieńczeniem podsumowania Randy’ego będą przypadki bohaterek, które zdecydowały się na najbardziej oryginalne kreacje w historii programu.

Widzowie poznają również historię Katy, jednej ze współpracownic Randy’ego. Gdy przyjęła oświadczyny swojego partnera obsługa salonu Kleinfeld Bridal wiedziała, że przed nimi nie lada zadanie. Czy przyszła panna młoda, która wszystkie ślubne kolekcje zna od podszewki okaże się wymarzoną klientką, czy raczej najtrudniejszym wyzwaniem w karierze Randy’ego?

Widzowie dowiedzą się oglądając „Salon sukni ślubnych – top 10” w sobotę, 6 grudnia o godz. 20:00 w TLC.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×