premiera

"Dziennik Żigolo" nowym hitem Netflixa? Sprawdzamy o czym jest serial. Fabuła, aktorzy i galeria zdjęć z serialu

Na początku sierpnia niespodziewanie na Netflixie pojawił się zupełnie nowy serial, "Dziennik Żigolo". Ten hiszpańskiej produkcji thriller erotyczny opowiada o mężczyźnie pracującym na nietypowym stanowisku. Emanuel jest mężczyzną do towarzystwa z podwójnym życiem. Co wiemy o nowym serialu? Fabuła, aktorzy i galeria zdjęć z serialu - wszystko znajdziecie w naszym tekście!

15.09.2022Dziennik Żigolo

"To musi być miłość". Gwiazdy na premierze: Małgorzata Kożuchowska, Piotr Mróz z narzeczoną, Karolina Gilon i "wojenne dziewczyny". Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił

"To musi być miłość" to tytuł nowej komedii romantycznej, która już 5 listopada wejdzie do kin. Za nami uroczysta premiera filmu w reżyserii Michała Rogalskiego. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Piotr Mróz z narzeczoną to tylko niektóre gwiazdy, które zjawiły się na premierze filmu "To musi być miłość". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

26.10.2021To musi być miłość

Teatr Narodowy. "Piknik pod Wiszącą Skałą" z Ewą Wiśniewską i Małgorzatą Kożuchowską. Nowe odczytanie słynnej powieści o potrzebie wolności za cenę życia. Premiera 29 maja

"Piknik pod Wiszącą Skałą" to spektakl, który będzie się przeżywać i o nim mówić, jeden z tych, które zostają w widzu na bardzo długo. Reżyserka Lena Frankiewicz oddała głos kobietom i pokazała, że książka Joan Lindsay z 1967 roku, opowiadająca historię z początku XX wieku, jest tak samo aktualna i dziś.

27.05.2021Teatr Narodowy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×