Premierowe odcinki "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN! [WIDEO]

TVN przygotował niespodziankę dla fanów serialu "Na Wspólnej". Telenowela nie znika z anteny na wakacje! Premierowe odcinki serialu będzie można oglądać przez całe lato.

Multimedia

Twórcy „Na Wspólnej” mają dla fanów serialu bardzo dobrą wiadomość. Premierowe odcinki serialu będzie można obejrzeć także w wakacje! Miłość, romanse, intrygi oraz dramatyczne wypadki poważnie pokrzyżują losy serialowych bohaterów.

Przez całe wakacje losy Ziębów, Brzozowskich, Hofferów oraz innych bohaterów „Na Wspólnej” będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10. na antenie TVN. W nowych odcinkach serialu czeka na widzów wiele emocji i zaskakujących zwrotów akcji: Joanna zaskoczy Bogdana wspaniałą wiadomością – jest w ciąży! I to nie będzie jedyna sensacja dla Berga… Smolny zostanie zatrzymany przez policję a Basia odkryje prawdę o uzależnieniu męża.

W serialu nie zabraknie także miłosnych perypetii. Igor i Elżbieta jeszcze bardziej zbliżą się do siebie. Nowak zacznie więc nalegać, by Elżbieta rozstała się ze swoim zamożnym mężem. Czy Igorowi uda się wreszcie stworzyć szczęśliwy związek? Kinga, czekając na swój ponowny ślub z Michałem, ma coraz więcej wątpliwości. Ich powodem jest… Iwo! Jedno jest pewne - związek Brzozowskich czeka potężny kryzys! Czy i tym razem go przetrwają?

Duże zmiany nastąpią u Kamila i Zuzy, która - przez zupełny przypadek - rozpocznie karierę modelki. W serialu nie zabraknie także zabawnych wątków – m.in. Monika wynajmie piękną panią Jolę, żeby ta przetestowała wierność Damiana! Ale wakacyjne odcinki serialu przyniosą także bardzo dramatyczne historie…Roman zostanie ciężko pobity – czy przeżyje? W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się także Ola Zimińska…

„Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku o 20:10 na antenie TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • kinoman (gość)

    nie !!!!!!!!!

    17.06.2015 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×