fot. Alter Ego Pictures / materiały prasowe
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[1/6]

Premiery kinowe 30.10.2015. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]

Agnieszka

"Agnieszka" to polsko-niemiecka produkcja, którą wyreżyserował niemiecki twórca o polskich korzeniach - Tomasz E. Rudzik. W roli głównej pojawia się piękna Karolina Gorczyca, która na ekranie może się naprawdę wyszaleć i w zasadzie na tym kończą się zalety filmu.

Rudzik opowiada historię młodej Polki, mieszkającej w najbiedniejszej części Polski, która wychodzi z więzienia i nie ma co ze sobą zrobić, gdyż rodzina się od niej odwróciła, a były chłopak ułożył życie na nowo. Kupuje więc bilet na autobus do Monachium i w Niemczech przez przypadek poznaje tajemniczą Madame (Hildegard Schmahl). 70-letnia kobieta nie tylko udziela Agnieszce schronienia, ale zatrudnia ją i wprowadza w mroczny świat sado-maso. A dodatkowo w Agnieszce zakochuje się nastolatek...

Niestety, nie jest to udany obraz. To zmarnowany potencjał. Produkcja, która mogłaby opowiadać o mrocznym i zagadkowym świecie sado-maso i płatnego poniżania zamienia się w kiepski dramat społeczny i jeszcze gorsze love story o nastolatku zakochanym w dorosłej kobiecie.

Czas trwania: 1 godz. 38 min.

[1/6] Premiery kinowe 30.10.2015. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]


×