Premiery kinowe maj 2017. Nowy "Obcy", Ryan Gosling znowu śpiewa i kolejni "Piraci z Karaibów"! [GALERIA]

Maj w kinach zapowiada się bardzo emocjonująco! Za nami już premiery tak głośnych, a zarazem skrajnie różnych filmów, jak "Strażnicy Galaktyki vol. 2" oraz "Szatan kazał tańczyć", ale kolejne weekendy wyglądają równie ciekawie! Sprawdźcie, co w maju będzie można oglądać w kinach.

Multimedia

Premiery kinowe 5 maja 2017 roku

Maj w kinie rozpoczął się od głośnych premier. To własnie wtedy trafiły do kin hitowi "Strażnicy Galaktyki vol. 2", a także nowy film Katarzyny Rosłaniec pt. "Szatan kazał tańczyć". Przez kina przewinęło się także "Przyrzeczenie", opowiadające o ludobójstwie Ormian w Turcji, lecz ten film nawet w Stanach Zjednoczonych okazał się finansową klapą. Młodzież mogła wybrać się do kin na niemiecki obraz "Numer 7", ale mogła to skutecznie utrudnić dość ograniczona dystrybucja tego tytułu. Ponadto w kinach znaleźli się "Mali mężczyźni", "U pana Marsa bez zmian", "Pożegnanie z Europą" oraz "Riko prawie bocian".

"Obcy: Przymierze". Teatr jednego aktoraZobacz więcej

Premiery kinowe 12 maja 2017 roku

Kolejny weekend to znowu głośne tytuły ze Stanów Zjednoczonych oraz Polski. Wielbiciele "Obcego" mogli skusić się na nową część klasyka Ridleya Scotta, czyli "Obcy: Przymierze", natomiast fani polskiego kina zapewne wybrali "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Powodów do narzekań nie mieli też fani rosyjskiego kina, wszak na ekrany trafił świetny "Uczeń". Ponadto swoje premiery zaliczyły obrazy "Butterfly kisses", "Martwe wody", "Piękny drań" oraz animacja "Dudi. Cała naprzód".

"Gwiazdy". Wielkie piersi zamiast wielkiej miłości i wielkiej piłki Zobacz więcej

Premiery kinowe 19 maja 2017 roku

Tom Hanks i Emma Watson w jednym filmie? Brzmi dobrze! Właśnie ten duet znajdziecie w "The Circle. Krąg", natomiast fani rozśpiewanego Ryana Goslinga mogą wybrać się na "Song to Song". Omar Sy dał nam się już poznać jako doskonały komik, więc jego komediowe oblicze możecie znaleźć w "Jutro będziemy szczęśliwi", a przy okazji zapewne się wzruszycie. "24 tygodnie" to film, który wpisuję się w dyskusję o prawie o aborcji i chociaż nie każdy będzie się zgadzać z jego przesłaniem, jest to jedna z tych produkcji, z którymi warto się zapoznać. Natomiast na deser polecamy dokument "Teraz i w godzinę śmierci".

"Szatan kazał tańczyć". Seks, masturbacja i filtry z InstagramaZobacz więcej

Premiery kinowe 26 maja 2017 roku

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier, ale tego dnia warto zwrócić uwagę też na kameralną oraz kontrowersyjną "Dziką", która zapewne szalenie podzieli publiczność. Ciekawą propozycją wydaje się być "Zwyczajna dziewczyna", zresztą podobnie jak "Mój anioł". Najmłodszych widzów zapraszamy za to "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".

ZDJĘCIA I ZWIASTUNY FILMÓW W NASZEJ GALERII!

Zobacz galerię

*Repertuar będzie uaktualniany na bieżąco

Komentarze

Skomentuj
  • Julka (gość)

    Jestem już po "Szatanie"- oryginalny, barwny i z konkretnym przekazem. Teraz przede mną reszta filmów :)

    14.05.2017 14:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×