Premiery seriali kwiecień 2017. Na te produkcje warto zwrócić uwagę w kwietniu! [GALERIA]

Premiery seriali kwiecień 2017. Stacje telewizyjne i serwisy vod wiosną nie zwalniają tempa. W kwietniu zaplanowano premiery takich seriali jak: "Skazany na śmierć: Sequel", "Better Call Saul" i "Szefowa". Na tym jednak nie koniec. Sprawdźcie, które seriale warto oglądać w tym miesiącu!

Multimedia

Przed nami kwiecień, dlatego czas sprawdzić, na które seriale warto zwrócić uwagę w tym miesiącu. Wśród najbardziej oczekiwanych premier kwietnia znalazły się nie tylko serialowe nowości takie jak "Szefowa" Netfliksa czy "Konflikt: Bette i Joan", który będziemy mogli oglądać już od 6 kwietnia na Fox. W tym miesiącu na ekrany naszych telewizorów i komputerów powrócą także kolejne sezony znanych i lubianych produkcji jak choćby 3. sezon "Better Call Saul" oraz nowy sezon "Skazanego na śmierć" , który wiosną w naszym kraju pokaże Canal+.

"Szefowa", "Skazany na śmierć" i "Fargo". Sprawdź daty serialowych premier w kwietniu! [KALENDARZ]Zobacz więcej

Premiery seriali kwiecień 2017. Co warto oglądać?

W galerii znajdziecie subiektywne zestawienie 16. najlepszych naszym zdaniem seriali, które warto oglądać w tym miesiącu. Dajcie znać w komentarzach na premierę którego z nich czekacie najbardziej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×