fot. HBO
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[6/10]

Premiery seriali lipiec 2017: Netflix, HBO i nie tylko! Sprawdź daty i najciekawsze produkcje [ZWIASTUNY]

"Gra o tron" - 7. sezon

Premiera: 17 lipca 2017 (HBO)

Siódmy sezon kultowego serialu HBO Gra o tron pojawi się w HBO i HBO GO w poniedziałek, 17 lipca. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Premiera pierwszego odcinka w HBO równo z amerykańską premierą o godz. 3.00 w nocy, a następnie emisja wieczorna o godz. 20.10. W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę.

Nazwiska, daty, zwiastuny, teorie - wszystko, co musisz wiedzieć o 7. sezonie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bijący rekordy popularności serial produkcji HBO jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”. W produkcji występują m.in.: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015, 2016 oraz 2017 roku Gra o tron zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii „najlepszy serial obyczajowy”. W 2015 roku produkcja została nagrodzona rekordową liczbą aż 12 statuetkami Emmy. Jej twórcami są David Benioff i D. B. Weiss.

Premiera pierwszego odcinka serialu HBO Gra o tron odbedzie się w poniedziałek, 17 lipca w HBO o godz. 3.00 w nocy równo ze światową premierą. Kolejne emisje tego odcinka zaplanowane są o godz. 20.10 w HBO oraz o godz. 21.00 w HBO3. Wszystkie sezony Gry o tron można oglądać w HBO GO. Nowe odcinki będą się pojawiały w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek. Siódmy sezon liczy siedem odcinków.

Kto jest najważniejszym bohaterem w serialu? Powstał ranking! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Gra o tron" sezon 7. zwiastun:

[6/10] Premiery seriali lipiec 2017: Netflix, HBO i nie tylko! Sprawdź daty i najciekawsze produkcje [ZWIASTUNY]


×