Premiery seriali luty 2018: Netflix, HBO, Showmax i nie tylko! Sprawdź daty i najciekawsze produkcje [ZWIASTUNY]

Premiery seriali luty 2018. Jakie nowości i kontynuacje pojawią się m.in. w serwisach: Netflix, HBO i Showmax? Oto nasza serialowa ściągawka na najkrótszy miesiąc w roku. Sprawdź daty i bądź na bieżąco! Spośród wszystkich serialowych nowości i kontynuacji w galerii wyróżniliśmy dla Was najciekawsze produkcje, które warto oglądać w lutym 2018!

Multimedia

Premiery seriali luty 2018 - choć to najkrótszy miesiąc w roku, to w ramówkach stacji i serwisach VOD pojawi się sporo nowości. Już na początku miesiąca na Netflix głośna premiera "Altered Carbon". Dalej też będzie, co oglądać - seriale "Everything Sucks!" i "Seven seconds", które zadebiutują w serwisie w połowie lutego również zapowiadają się ciekawie. Seriale luty 2018 to także produkcje HBO. W ramówce kanału na luty 2018 znalazł się m.in. serial o pracowniku ONZ, który odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. W roli głównej nagrodzony Oscarem J.K. Simmons. "Relik" to zrealizowany w niekonwencjonalny sposób serial, który opowiada o poszukiwaniach bezwzględnego seryjnego mordercy, a "Tu i teraz" to nowy serial Alana Balla przedstawiający perypetie multikulturowej amerykańskiej rodziny z wyższej klasy średniej. W lutym w HBO też będzie, co oglądać! Premiery seriali w Showmax dostarczą widzom naprawdę silnych wrażeń! Na dobre rusza serial "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi. W lutym na Showmax nie zabraknie również kobiecego akcentu – "The Bold Type" to serial inspirowany życiem i pracą redaktorki naczelnej magazynu Cosmopolitan, Joanny Coles. Bohaterkami są trzy młode dziewczyny pracujące na swój sukces w prestiżowym magazynie kobiecym.

Sprawdź, co w tym roku pokażą polskie stacje i serwisy VOD! [GALERIA]Zobacz więcej

Poniżej znajdziecie nasz serialowy kalendarz na luty 2018, a w galerii najciekawsze tytuły, które polecamy szczególnej uwadze w tym miesiącu.

Netflix seriale - luty 2018:

1 lutego:
"Damnation" - 1. sezon
2 lutego:
"Altered Carbon" - 1. sezon
16 lutego:
"Everything Sucks!" - 1. sezon
23 lutego:
"Seven seconds" - 1. sezon
"Marseille" - 2. sezon

Co tydzień w serwisie Netflix można również oglądać premierowe odcinki "The Flash" (w każdy czwartek od 1.02), "Dobre miejsce" (w każdy piątek, od 2.02), "Black Lightning" (w każdy wtorek od 6.02), "Dynastia" ( w każdy czwartek od 1.02), "Riverdale" (w każdy czwartek od 1.02), "Czarna Lista" (w każdą sobotę od 3.02) i "Star Trek: Discovery" ( w każdy poniedziałek od 5.02).

HBO seriale - luty 2018:

Kolekcja HBO GO z każdym miesiącem powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i już blisko 200 seriali. Sukcesywnie zwiększa się również liczba propozycji dla najmłodszych widzów. W lutym wśród serialowych premier w HBO GO znajdują się: nowy serial produkcji HBO "Tu i teraz" według scenariusza Alana Balla i trzeci sezon produkcji "Ash kontra Martwe Zło".

11 lutego:
"Tu i teraz" - 1. sezon (HBO)
16 lutego:
"Odpowiednik" - 1. sezon, odc. 1 (HBO)
"Rellik" - 1. sezon, odc. 1 (HBO)
23 lutego:
"Współczesna rodzina" - 9. sezon, odc. 1 (HBO3)

Oprócz tego na kanałach HBO w lutym 2018 zobaczymy kontynuacje i finały takich seriali jak: "Ogród z brązu" (kontynuacja w czwartki, HBO), "Templariusze" (kontynuacja w środy, finałowy odcinek sezonu 14 lutego, HBO3), drugi sezon serialu "Rozwód" (kontynuacja w poniedziałki, HBO), drugi sezon "Na wylocie" (kontynuacja w poniedziałki, HBO), "Brytania" (kontynuacja we wtorki, HBO), "W potrzebie" (kontynuacja w soboty, HBO3), "Towarzysz detektyw" (kontynuacja w niedziele, HBO3), "Fargo" (kontynuacja we wtorki, finałowy odcinek sezonu 27 lutego, HBO3), "Californication" (emisja pierwszego odcinka 16 lutego, kolejne od wtorku do piątku, HBO3).

Sprawdź, co będziemy oglądać! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Showmax seriale - luty 2018:

14 lutego: "The Bold Type" - 1. sezon
22 lutego:
"Uwikłana" 2. sezon

"Botoks" - 1. sezon, nowy odcinek co środę
"Agenci Tarczy" - 5. sezon, nowy odcinek co niedzielę

Pozostałe premiery seriali - luty 2018 [KALENDARZ]

1 lutego: "A.P. Bio" - 1. sezon, (NBC)
2 lutego:
"Kontra" - 5. sezon (Cinemax)
"The Trade" 1. sezon (Showtime)
4 lutego:
"Endeavour"- 5. sezon, (W Polsce od 7 lutego w Ale kino+)
11 lutego:
"Homeland" - 7. sezon, (Showtime)
"Our Cartoon President" - 1. sezon (Showtime)
12 lutego:
"Legends of Tomorrow" - kontynuacja 3. sezonu (The CW)
14 lutego:
"This Close" - 1. sezon, (Sundance TV)
15 lutego:
"Stargate: Origins" - 1. sezon, (Stargate Command)
16 lutego:
"Mozart in the Jungle" - 4. sezon, (Amazon Prime)
23 lutego:
"The Tick" - 1B sezon, (Amazon Prime)
26 lutego:
"‍Living Biblically" 1. sezon, (CBS)
"Good Girls" - 1. sezon, (NBC)
"‍Final Space - 1. sezon, (TBS)
"McMafia" - 1. sezon, (AMC)
28 lutego:
"The Looming Tower" - 1. sezon, (Hulu)

Wybraliśmy najlepsze seriale 2017 roku! Sprawdź, co było hitem! Zobacz więcej

W galerii znajdziecie subiektywne zestawienie najciekawszych naszym zdaniem seriali, które warto oglądać w lutym 2018, a w nim: najważniejsze informacje na temat produkcji, obsada, fabuła, zdjęcia i zwiastuny, które powinny przybliżyć Wam, co w temacie "premiery seriali luty 2018" piszczy. Dajcie znać w komentarzach, na który serial czekacie najbardziej! Co będziecie oglądać w TV i na VOD w lutym 2018?

Zobacz galerię

Filmy 2018. Najbardziej oczekiwane premiery kinowe DO ZOBACZENIA w 2018 roku:

Komentarze

Skomentuj
  • Rfx (gość)

    A co z super girl? Zawieszona???

    09.02.2018 23:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×