PREMIERY VIVA POLSKA- MAJ 2012

Muzyczne odliczanie ponownie na antenie VIVY! W maju zobaczymy trzecią serię programu "Kolejno Odlicz, czyli VIVA 10 Naj".

Multimedia

"Kolejno Odlicz, czyli VIVA 10 Naj" sezon 3
Premiera: środa, 2 maja o godz. 19:30

Emisja: w każdą środę o godz. 19:30

Każdy odcinek to zestawienie 10 najpopularniejszych klipów, podzielonych tematycznie - od fantastyki przez kulinaria, od Polki do Francji, poprzez biusty, nogi i pośladki, na różu kończąc. Teledyski komentowane są przez "sławnych, bogatych i przystojnych" polskiego show biznesu - artystów, aktorów, showmanów i innych celebrytów. Wśród nich zobaczymy m.in. Patricię Kazadi, Weronikę Grycan, Aleksandrę Szwed, Marinę oraz Michała Szpaka.

"VIVA 10 naj widzów" Emisja: 2 maja o godz. 20:00

W każdym odcinku programu "VIVA 10 naj widzów" prezentowane są tematyczne zestawienia 10 klipów, wytypowanych przez widzów. To oni decydują, co znajdzie się w zestawieniu.

"Weekendy specjalne Vivy" W każdą sobotę o godz. 20:00 i niedzielę o godz. 14:00

"Weekend z największymi hitami" 5 - 6 maja

Viva Polska zaprasza na weekend z mega hitami! Największe światowe przeboje, najpopularniejsze gwiazdy - zdobywcy szczytów list przebojów.

"Weekend w duecie" 12 - 13 maja

Zapadające w pamięć, elektryzujące duety. Chemia, którą słychać w każdym dźwięku. W ten weekend Viva Polska zaserwuje najlepsze i najbardziej legendarne muzyczne pary.

"Weekend w sieci" 19 - 20 maja

W przedostatni majowy weekend Viva Polska przedstawi TOP 50 klipów, które cieszą się największą popularnością w Internecie. Widzowie zobaczą numery, które doczekały się milionów odtworzeń na serwisach wideo i portalach społecznościowych. Nie ma sensu tracić czas na szukanie ich w sieci. Wystarczy usiąść przed telewizorem i obejrzeć je wszystkie na raz, jeden po drugim.

"Gramy co chcecie, czyli weekend z fanpagem" 26 - 27 maja

W ostatni weekend maja widzowie sami zadecydują, co zobaczą na antenie VIVA Polska. 50 ulubionych klipów będzie można wybierać na fan page’u VIVY. Klubowe hity, czarne rytmy, romantyczne ballady - wybór należy do fanów kanału.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×