"Pretty Woman". Richard Gere został ojcem w wieku 70 lat! To jego drugie dziecko z trzecią żoną

Richard Gere został ojcem w wieku 70 lat! To jego drugie dziecko amerykańskiego aktora z jego trzecią żoną, Alejandą Silvą. Ich pierwszy syn przyszedł na świat w lutym 2019 roku.

Multimedia

Richard Gere po raz kolejny został ojcem

Jak donosi hiszpański magazyn "HOLA!", 70-letni aktor, który skradł serca widzów na całym świecie rolami w takich filmach jak m.in. "Pretty Woman", "Uciekająca panna młoda", "Noce w Rodanthe ", "Zatańcz ze mną", "Chicago" czy "Mój przyjaciel Hachiko", po raz kolejny został ojcem.

Karol Strasburger szczerze o późnym ojcostwie: Każdy moment na życie, szczęście, jest dobryZobacz więcej

W 2014 r. Richard Gere zaczął spotykać się z młodszą od siebie o 33 lata hiszpańską aktywistką Alejandrą Silvą. Połączyła ich pasja do podróży i aktywna praca na rzecz instytucji charytatywnych. W 2018 r. wzięli ślub w obrządku buddyjskim, a w lutym 2019 r. przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Teraz mogą cieszyć się już z dwójki.

Gere ma także syna ze związku z Carey Lowell. W 1991 r. założył The Gere Foundation, która zajmuje się pomocą humanitarną, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii tybetańskiej. Wciąż jest aktywny zawodowo. W 2019 r. zagrał w serialu "MotherFatherSon". Pod koniec tego samego roku odwiedził Polskę na zaproszenie parlamentarnego zespołu do spraw Tybetu.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24./x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Hel (gość)

    Skrajna nieodpowiedzialnosc, dzieci wychowywac sie beda bez ojca, w jego wieku to juz prawnuki rodza dzieci. Ciekawe tez czy sa jego , bo sporo kiedys mowiono o jego oejetacji

    22.04.2020 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×