"Prince Charming". Aggie Lal trafiła do telewizji dzięki rodzicom. Zaczynała od "Roweru Błażeja", teraz prowadzi gejowski reality-show. Co jeszcze o niej wiemy?

Aggie Lal miała 14 lat, kiedy zaistniała w telewizji, prowadząc kultowy program dla młodzieży pt. "Rower Błażeja". Obecnie jest jedną z najpopularniejszych instagramerek na świecie i prowadzącą pierwszego gejowskiego programu randkowego w Polsce. Poznajcie ją bliżej.

Multimedia

Aggie Lal - kim jest prowadząca "Prince Charming"?

Aggie, a właściwie Angieszka Lal, urodziła się 23 września 1987 roku. Kiedy skończyła 19 lat postawiła wszystko na jedną kartę i przeprowadziła się do Australii. Początkowo pracowała tam jako kelnerka, a zarobione pieniądze odkładała na podróże. W Sydney skończyła studia magisterskie i zaczęła podróżować po świecie. -Do 19 roku życia nie podróżowałam ani nie latałam samolotem. Chociaż zawsze chciałam odkrywać świat. Zdecydowałam się podjąć pracę jako kelnerka. Byłam w stanie zaoszczędzić wystarczającą ilość pieniędzy, aby wyjechać do Australii. Chciałam też nauczyć się języka angielskiego. I to był początek mojego nowego życia – opowiadała podczas swojego wystąpienia na TEDx Talks.

Player pokaże pierwszy gejowski program randkowy w Polsce! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Po kilku latach przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie założyła bloga Travel In Her Shoes i zaczęła zarabiać na podróżowaniu po całym świecie. Dzięki zdobytej popularności, założyła własną firmę z kostiumami kąpielowymi, wydała także książkę pt. "Insta Travel".

Angieszka Lal w 2021 roku została prowadzącą show "Prince Charming" - pierwszego gejowskiego programu randkowego w Polsce.

Aggie Lal i "Rower Błażeja"

Niewielu wie, że popularna influencerka, którą obserwuje w sieci ponad 840 tysięcy osób, zaczynała karierę w telewizji już w wieku 14 lat. W 2002 roku wygrała casting i została jedną z współprowadzących "Roweru Błażeja" - popularnego formatu dla młodzieży, który był pokazywany na antenie TVP.

To dwa zupełnie różne doświadczenia. "Rower Błażeja" był na żywo, miałam 14 lat, stres i dżingiel do teraz pamiętam. Byłam wielka fanką programu i zostać częścią czegoś, co się ogląda, poznać swoich idoli, to było coś naprawdę niesamowitego - tak Aggie Lal w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl wspomina swoje telewizyjne początki w "Rowerze Błażeja".

Aggie Lal o swoich początkach w telewizji. To wszystko dzięki rodzicom

Agnieszka "Aggie" Lal partner. Kim jest Jacob Riglin?

Agnieszka Lal spotyka się z Jacobem Riglinem, który tak jak ona jest popularnym influencerem. Połączyła ich miłość do podróżowania i fotografii. Razem jeżdżą po całym świecie i robią zdjęcia w wyjątkowych miejscach.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Aggie Lal, prowadzącej "Prince Charming".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    "Prince Charming powinno zastąpić Hotel paradise 4 od grudnia 2021 roku i trafić 2 grudnia do tv

    13.10.2021 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×