"Prince Charming" wszyscy uczestnicy. Kim są? Rozmawialiśmy z nimi! Zobaczcie, jak wspominają swój pobyt w programie!

"Prince Charming" uczestnicy. Oni nie zamierzają ukrywać, że zakochują się w mężczyznach, są ludźmi, jak wszyscy inni, a do programu zgłosili, bo marzy im się wielka miłość. Kim są uczestnicy pierwszej polskiej wersji programu "Prince Charming" Poznajcie ich bliżej.

Multimedia

"Prince Charming" uczestnicy. Kim są?

12 października na platformie Player zadebiutuje "Prince Charming" - pierwszy polski gejowski program randkowy, w którym Jacek Jelonek, tytułowy Prince Charming, szuka swojego wymarzonego partnera wśród 13 singli. Panowie zostają zamknięci w hiszpańskiej willi.

Player pokaże pierwszy gejowski program randkowy w Polsce! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Jonatan Jądrzyk to jeden z najbarwniejszych uczestników pierwszej polskiej edycji "Prince Charming". Charyzmatyczny menadżer salonu z luksusową biżuterią oraz zegarkami w rozmowie z nami przyznał, że udział w programie traktuje bardzo pouczająco.

Większość chłopaków to totalnie nie mój typ znajomych, ani też mężczyzn. Na początku było mi bardzo ciężko się zasymilować, a z czasem, jak poznaliśmy się lepiej, porozmawialiśmy na różne tematy, to naprawdę zmieniłem bardzo swój światopogląd - wyznał.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Choć zwycięzca tego programu mógł być jeden, to Marek Misztal uważa, że wszyscy są wygrani. -Jesteśmy super. Chcieliśmy zrobić coś nowego, każdy myślał nie tylko o sobie, ale o tym, żeby wprowadzić jakąś zmianę w Polsce - dodał 23-latek, który aktualnie mieszka w Amsterdamie.

Pochodzący ze Szczecina Wojtek Jordan nie krył zachwytu po pokazie premierowego odcinka "Prince Charming". Co podobało mu się najbardziej? Zobacz wideo!

Poznaj bliżej uczestników "Prince Charming"

W galerii możecie poznać bliżej uczestników pierwszej polskiej edycji "Prince Charming". Zobaczcie, kim są i jak prezentowali się podczas spotkania z mediami, które odbyło się 11 października w Warszawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • NINA (gość)

    Super program.Dawno nie oglądałam tak fajnego.Z niecierpliwością czekałam na następne odcinki.Oczywiscie kibicowałam Oliwierowi.Zasluzyl na ta miłość.Sa przepiękna para.Mam nadzieję ,że na zawsze.A jak się program nie podobał komuś ,to zawsze można przełączyć na inny kanał.Wiec nie rozumiem tej krytyki.Super Oliwer i Jacek.Trzymajcie się Chłopaki .Szczęścia !Miłości!(ale to już macie)

    17.12.2021 17:17
  • MYdełko (gość)

    teraz wpuście kaMERY do sypialni skoro chcecie całemu światu oznajmić , że jesteście zboczeni , ja się przed nikim nie chwalę swoją seksualnością i nikt mnie o to nie pyta i nie muszĘ krzyczeć gdzie TOlerancJA

    17.12.2021 00:35
  • Bea (gość)

    Ciekawe, że pedofilia księży nie oburza i nie obrzydza tak wielu jak homoseksualizm. A przecież geje nikogo nie krzywdzą. Pedofile- zostawiają traumę na całe życie u tych najsłabszych. To jest dopiero obrzydliwe, gdy facet, a ZWŁASZCZA duchowny, robi takie rzeczy!!!!

    10.12.2021 08:01
  • O (gość)

    W głowach im się pomieszało,ODBYT jest do SRANIA??

    26.11.2021 02:36
  • Babciaela (gość)

    Nareszcie powstał w moim nietolerancyjnym kraju taki program. Program z misją i przesłaniem: nie musimy wszyscy się kochać , ale tolerujmy się, dajmy żyć innym, tak jak chcą. Oglądam program , podoba mi się, podziwiam odwagę tych chłopaków - kibicuję im. Życzę szczęścia.

    25.11.2021 16:35
  • Kejt (gość)

    Masakra wysłać ich do wojska i na granice do obrony kraju i głupoty z łbów im wyjdą.

    23.11.2021 23:05
  • do Jozka; (gość)

    co Ci wstyd? wstydz sie swojej glupoty! mnie wstyd ze geje uwazaja ze kazdy powinien byc tolerancyjny wobec nich.To oznacza nietolerancje wobec mnie ze nie moge miec swoich pogladow!

    20.11.2021 08:03
  • Józek (gość)

    Brawo panowie za fajną lekcje życia, tolerancji .Polsko ucz ludzi bo wstyd mi za te primitywne wpisy osób. W końcu mógłby być to twoj syn ,brat, przyjaciel ....... Mam nadzieję że te wpisy nie są przez katolików umieszczane

    19.11.2021 01:15
  • Wodnik (gość)

    Kazdy ma wybór. Jeżeli nie podoba się program,można przełączyć. To jest proste. Osobiście oglądam i jestem zachwycona chłopakami

    17.11.2021 23:22
  • Malgosia (gość)

    Dziękuję za ten program. Przykro, że odcinki są tak krótkie. Odcinek trwa 35 minut, w tym jest długa reklama, a na początku każdego odcinka długi wstęp i długa powtórka tego co było w poprzednich odcinkach. Zatem samego nowego odcinka jest jakieś 10 do 15 minut oglądania. Panowie są tam cały tydzień. Nam widzom pokazuje się ich wspólne bycie tam we wtorek, środę, czwartek. I to tak jak mówię około 10 do 15 minut informacji nowych. A co w pozostałe dni. Nie rozmawiają z sobą, nie przebywają z sobą, nie ma żadnych w tym czasie relacji między nimi? Proszę o wydłużenie odcinków, więcej informacji w każdym odcinku o tym co dzieje się w relacjach pomiędzy uczestnikami. Pozdrawiam.

    14.11.2021 04:14
  • Polak Katolik (gość)

    Ludzie nazywają się „katolikami”, a gardzą drugim człowiekiem bez woli poznania jego świata - czyż to nie grzech? Jezus Chrystus przede wszystkim uczył tolerancji! Bardzo dobry program! A wy piszecie takie hejt komentarze i to jakie glupie… Wstyd

    13.11.2021 09:40
  • Grzegorz (gość)

    Przypadkiem trafiłem w TV - i zemdliło mnie...

    11.11.2021 23:58
  • Oli (gość)

    Do obrony granic ich postawić

    11.11.2021 22:49
  • T (gość)

    Straszne :(

    11.11.2021 22:48
  • Marcin (gość)

    To jest mega, zaczniesz to nie przestaniesz

    11.11.2021 01:26
  • Era (gość)

    Tragedia

    06.11.2021 23:57
  • N (gość)

    Co się dzieje już w tym kraju. Nie do pomyślenia, że coś takiego w Polsce religijnym kraju taki program. Kolejny bezsensowny program, który nie niesie za sobą żadnych wartości.

    04.11.2021 21:53
  • Rysieczka (gość)

    Super!

    30.10.2021 20:22
  • Będzie w ttv (gość)

    Będzie w ttv

    27.10.2021 17:40
  • Będzie w ttv (gość)

    Będzie w ttv

    27.10.2021 17:40
NowszeStarsze