"Problem trzech ciał". Pierwszy serial twórców "Gry o tron" dla Netflix. O czym będzie?

David Benioff i D.B. Weiss, czyli twórcy serialu "Gra o tron" podpisali w ubiegłym roku umowę z Netflix. Panowie już niebawem przystąpią do realizacji pierwszego projektu dla amerykańskiej platformy streamingowej. Będzie to "Problem trzech ciał", serial science fiction na podstawie popularnej chińskiej trylogii.

Multimedia

"Problem trzech ciał" to pierwszy tom trylogii "Wspomnienie o przeszłości Ziemi" chińskiego pisarza Liu Cixin, który uważany jest za jednego z najważniejszych twórców science fiction. Ta niezwykła opowieść trafi wkrótce na mały ekran, a to wszystko za sprawą Netfliksa.

David Benioff i D.B. Weiss przechodzą do Netflixa! Jakie seriale będą tworzyć?Zobacz więcej

"Problem trzech ciał" to pierwszy serial, który dla amerykańskiego serwisu streamingowgo stworzą David Benioff i D.B. Weiss, czyli twórcy "Gry o tron". Pomagać im będzie Alexander Woo ("Czysta krew"). Jest to opowieść o pierwszym spotkaniu z obcą cywilizacją.

Trylogia Liu Cixina to najambitniejsza seria science fiction, jaką mieliśmy okazję przeczytać. Czytelnicy przemierzają drogę od lat 60. XX wieku po kres czasu, od życia na naszym bladoniebieskim punkciku aż po odległe rejony Wszechświata. Cieszymy się, że spędzimy najbliższe lata, ożywiając tę historię dla widzów z różnych zakątków globu. — napisali David Benioff i D.B. Weiss w oświadczeniu.

Liu Cixin wraz z Kenem Liu, który napisał angielskie tłumaczenie trylogii dołączyli do ekipy jako producenci konsultujący. -Udział Cixina i Kena gwarantuje wierne oddanie ducha powieści. — czytamy w komunikacie prasowym.

Wszystkich nas łączy jeden cel: oddać hołd tej niezwykłej opowieści i zabrać widzów w najlepszą podróż w ich życiu. — Peter Friedlander, wiceprezes ds. seriali oryginalnych

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×