"Proceder". Już jest zwiastun filmu o raperze Tomaszu Chadzie

"Proceder". Zwiastun filmu o życiu rapera Tomasza Chady jest już w sieci! Zobacz mocny trailer produkcji, która powalczy o Złote Lwy na tegorocznym Festiwalu w Gdyni.

Multimedia

"Proceder" - zwiastun

W sieci pojawił się właśnie zwiastun długo oczekiwanego filmu o raperze Tomaszu Chadzie, "Proceder". Główną rolę w produkcji gra Piotr Witkowski, którego można było oglądaćł m.in. w takich filmach jak „Kamerdyner”, „Okna, okna” czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. W filmie wystąpili także: Agnieszka Więdłocha, Ewa Ziętek, Antoni Pawlicki, Małgorzata Kożuchowska i Anna Matysiak. Za reżyserię odpowiada Michał Węgrzyn, a scenariusz stworzyli Maciej Chwedo, Aleksandra Górecka, Michał Kalicki i Krzysztof Tyszowiecki.

Małgorzata Kożuchowska opowiada o swojej roli w filmie o Tomaszu Chadzie!Zobacz więcej

Tomasz Chada - kim był?

Tomasz Chada to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Mimo że z tą muzyką związany jest od połowy lat 90. to jego pierwsze solo "Proceder" ukazało się dopiero w 2009 roku. Raper jednocześnie wydawał płyty pokrywające się złotem i był poszukiwany przez policję. Tomasz Chada zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w marcu 2018 roku. Mężczyzna, po tym jak wyskoczył z okna, trafił na oddział ortopedyczny szpitala w Mysłowicach, jednak przez agresywne zachowanie przetransportowano go do szpitala psychiatrycznego w Rybiku. Tam Chada zmarł na izbie przyjęć. Jeszcze tego samego dnia Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie śmierci rapera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×