"Proceder". Małgorzata Kożuchowska opowiada o swojej roli w filmie o Tomaszu Chadzie! Kali również komentuje swój udział w produkcji!

18 marca 2018 roku zmarł Tomasz Chada, będący jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Obecnie trwają prace nad filmem biograficznym o Chadzie, a jedną z głównych ról w filmie pt. "Proceder" zagra Małgorzata Kożuchowska. Sprawdźcie, co aktorka powiedziała nam o tej kreacji!

Multimedia

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA W FILMIE O CHADZIE

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Proceder" wcieli się w postać gangsterki o ksywie Łysa. Tak aktorka opowiedziała nam o swojej roli:

Gram dziewczynę straszną. Na pewno czarny charakter. Straszna postać. Inspirowana postacią, która na pewno żyła, ale oczywiście moja bohaterka na potrzeby filmu została trochę "podkręcona".

"Kurier". Grzeczny, zachowawczy i przeciętny film, czyli kolejna szansa na dobre kino historyczne zmarnowanaZobacz więcej

"Proceder" to film opowiadają o raperze Tomaszu Chadzie. W roli głównej na ekranie pojawi się Piotr Witkowski, a w obsadzie znalazł się także raper Marcin "Kali" Gutkowski, który tak pisze o swoim udziale w tym filmie:

Nigdy nie poznaliśmy się osobiście. Chada kilka razy zapraszał mnie na feat ale odmawiałem. Gdy poznałem głębiej historię jego życia, zrozumiałem, że wiele nas łączyło i tyle samo różniło. Był dobrym ale okropnie zagubionym człowiekiem. Po śmierci Tomka dostałem propozycje roli w filmie opartym na historii jego życia. Odmówiłem bo dlaczego ja, z jakiej okazji? Po kilku dniach zrozumiałem, że mam szansę się zrewanżować... Masz Tomek ode mnie tego niedoszłego feata, najlepszego jakiego mogłem dograć. Spoczywaj w pokoju, tam gdzie nie ma krat ani demonów. W jesieni zobaczycie mnie w filmie „Proceder”, w którym wcieliłem się w Rolę przyjaciela Chady-Pablo.

Filmowa biografia Zenka Martyniuka, kolejny film Patryka Vegi czy "Psy 3" Pasikowskiego? Co będziemy oglądać w 2019 roku?Zobacz więcej

Warto dodać, że w obsadzie filmu "Proceder" znalazł się również m.in. Jan Frycz. Za reżyserię filmu odpowiada Michał Węgrzyn. Film do kin ma trafić 13 września.

Chada był jednym z najpopularniejszych ulicznych raperów w Polsce. Chociaż za mikrofon chwycił już w połowie lat 90. XX wieku, to jednak jego pierwsze solo pt. "Proceder" ukazało się dopiero w 2009 roku. Dwa lata później ukazał się krążek "WGW", a rok 2012 przyniósł album "Jeden z Was". W 2014 roku Chada wydał aż dwa solowe albumy: "Syn Bogdana" oraz "Efekt porozumienia", natomiast jego solową dyskografię zamyka płyta "Recydywista" z 2017 roku. Ponadto w dyskografii Chady znajdują się także płyty Chada & Pih - "O nas dla was" (2003) oraz "Kontrabanda: brat bratu bratem" z 2015 roku, który został nagrany w składzie Chada, ZBUKU oraz Bezczel.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×