"Proceder". Małgorzata Kożuchowska została dziewczyną rapera? Zobaczcie aktorkę w sukni ślubnej na zdjęciach z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Trwają właśnie prace nad filmem pt. "Proceder", który będzie opowiadał o zmarłym w marcu 2018 roku raperze Tomaszu Chadzie. Jedną z gwiazd produkcji jest Małgorzata Kożuchowska. Zobaczcie zdjęcia z planu!

Multimedia

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA JAKO DZIEWCZYNA RAPERA?

"Proceder" to film opowiadający o karierze i życiu rapera Tomasza Chady, który zmarł w marcu 2018 roku. Chada był jednym z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych polskich raperów. Jednocześnie wydawał płyty pokrywające się złotem i był poszukiwany przez policję.

Chada - zmarły polski raper doczeka się filmowej biografii! Małgorzata Kożuchowska w obsadzie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za reżyserię filmu "Proceder" odpowiada Michał Węgrzyn. W roli głównej na ekranie pojawi się Piotr Witkowski. Na planie jest obecny również raper Kali.

Jedną z gwiazd produkcji jest także Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w postać szefowej gangu Łysej. – Postać Łysej ma mocne zakorzenienie w rzeczywistości. Pod koniec lat 90. w polskiej mafii, już nieco przetrzebionej przez policję, kluczowe role zaczęły odgrywać kobiety – komentuje reżyser.

Prezentujemy Wam kilka nowych zdjęć z planu oraz materiał wideo. Czekacie na "Proceder"?

"PROCEDER" W KINACH W 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×