Program Mai Sablewskiej zastąpi "Perfekcyjną Panią Domu"?!

"Sablewskiej sposób na modę" zamiast "Perfekcyjnej Pani Domu" - taka zmiana szykuje się w wiosennej ramówce TVN.

Multimedia

"Perfekcyjnej pani domu" nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN, co sprowokowało podejrzenia, że stacja rezygnuje z show Małgorzaty Rozenek. To nieprawda! Program wróci na antenę jesienią 2014 roku. Co zatem będzie można oglądać na wiosnę w czasie, gdy była emitowana "Perfekcyjna Pani Domu"? Najprawdopodobniej program Mai Sablewskiej!

CZYTAJ TAKŻE: PIĄTA EDYCJA "PERFEKCYJNEJ PANI DOMU" JESIENIĄ 2014! MAŁGORZATA ROZENEK WYDAŁA KSIĄŻKĘ Z PORADAMI PERFEKCYJNEJ PANI DOMU [WIDEO]

- Jest wolne pasmo po Małgorzacie Rozenek. Mówi się o nowym programie, ale na razie nie wiadomo, co by to miało być. Nie ma jeszcze pomysłu i najbardziej prawdopodobną opcją jest, że miejsce zajmie Maja. Jej program jest już sprawdzony, a poza tym nowa seria będzie adresowana nie tylko do kobiet, Majka będzie też ubierała mężczyzn, więc nadaje się do szerszego grona odbiorców - zdradziła "Faktowi" osoba pracująca w TVN.

Myślicie, że to dobry pomysł?

CZYTAJ TAKŻE: MAJA SABLEWSKA O DRUGIM SEZONIE "SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ" [WIDEO] MAJA SABLEWSKA OPOWIADA O UCZESTNICZKACH PROGRAMU "SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×