Program muzyczny "Sierocki na Lato" w TVP Rozrywka

W wakacje na antenie TVP Rozrywka pojawi się nowy program muzyczny Marka Sierockiego „Sierocki na lato”. Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy muzycznych – Marek Sierocki w każdym z ośmiu odcinków programu zaprezentuje najbardziej znane i lubiane przeboje gwiazd polskich i zagranicznych.

Multimedia

Każdy odcinek programu "Sierocki na Lato" poświęcony będzie różnym stylom muzycznym. Będzie to autorska lista przebojów Marka Sierockiego, która opatrzona zostanie jego komentarzem i anegdotami. Do wielu z nich widzowie będą mogli po raz pierwszy zobaczyć teledyski. Każdy odcinek to inna podróż muzyczna, inne dźwięki. I tak bawić się będziemy w rytmach latino, reggae, disco i muzyki filmowej, odwiedzimy Włochy, Francję, Bałkany. Wybierzemy się również na prywatkę. W każdym odcinku pojawi się gość specjalny związany z danym nurtem muzycznym, który sam opowie o swoim utworze, m.in. odcinek poświęcony reggae - Kamil Bednarek, Bałkany - Kayah, prywatka - Krzysztof Krawczyk, Włochy - Drupi itd.

Dodatkowym elementem może być interakcja z widzami. W spocie programu emitowanym na antenie TVP Rozrywka informować będziemy o możliwości przesyłania pozdrowień (ze zdjęciami) z wakacji z różnych zakamarków świata poprzez profil TVP Rozrywka na Facebooku. Pozdrowienia te pojawią się w trakcie teledysków.

Premiera programu "Sierocki na lato" w TVP Rozrywka od soboty, 28.06. 2015 o godz. 19:30!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×