Program prof. Miodka pozostanie w TVP Polonia

Dzięki wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych "Słownik polsko@polski" będzie wciąż na antenie.

Mniejsza dotacja ze strony MSZ zagroziła istnieniu wielu programów TVP Polonia. Ministerstwo zmniejszyło swoją subwencję dla programu z 11,3 miliona złotych do 2 milionów... Miało to - między innymi - doprowadzić do likwidacji programu profesora Jana Miodka "Słownik polsko@polski". Ministerstwo zmieniło jednak decyzję...

CZYTAJ TAKŻE: PROGRAM PROF. MIODKA ZNIKA Z TELEWIZJI PUBLICZNEJ. TVP NIE MA NA NIEGO PIENIĘDZY

- Na razie nie możemy jednak ujawniać kwoty - możemy tylko stwierdzić, że obecne ustalenia dotyczą kwoty wyraźnie wyższej od kwoty deklarowanej kilka miesięcy temu - powiedziała serwisowi Wirtualnemedia. pl. rzeczniczka prasowa TVP Joanna Stempień-Rogalińska.

- Nie wiadomo, jaki będzie dalszy los innych produkcji TVP Polonia zdjętych z anteny. Chodzi o "Salon Polonii", "Skarby Nieodkryte" oraz "Wilnotekę - zapewniła Stempień- Rogalińska.

Komentarze

Skomentuj
 • Waldi (gość)

  Zapomniałem Jeszcze Dodać że sam Pan Profesor Jan Miodek jest Bardzo wartościowym i o wysokiej kulturze człowiekiem inaczej nigdy by nie stworzył wraz z Panią Agatą Dzikowską tak wartościowego i jednocześnie fajnego Programu Panie Profesorze sto lat w życiu Prywatnym i na Antenie.

  22.11.2017 19:43
 • Waldi (gość)

  Jaka Ulga że ktoś cofnął tą Absurdalną decyzję o zdjęciu Tak wartościowego programu z Anteny. Ja nie zawsze Oglądam Program Profesora Miotka w Telewizji ale kiedy go już Oglądam to uważam że to jest bardzo wartościowy program który czegoś uczy Polaków Ja osobiście nigdy wcześniej się nie spotkałem z aż tak wartościowym Programem Jak Program Pana Profesora Miotka. Panie Profesorze wszystkiego najlepszego i oby Pan jeszcze przez wiele lat Prowadził ten Program Pani Agacie Dzikowskiej również życzę wszystkiego najlepszego coś ostatnio Pani mało w mediach?

  22.11.2017 19:40
 • wynands (gość)

  ten program nie powinien zejsc z anteny

  26.12.2015 16:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×