Program telewizyjny na czwartek, 04.02.2021. Co obejrzeć 4 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami 4 lutego 2021 roku. Dzisiaj w telewizji możecie zobaczyć doskonałe filmy, seriale oraz programy rozrywkowe. Na pewno każdy znajdzie coś, co mu się spodoba. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 4.02.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 4 lutego 2021 r.:

Agent 007, słynny James Bond, wpada w ręce wroga i trafia do północnokoreańskiego więzienia. Po kilkunastu miesiącach zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Odzyskana wolność ma jednak słodko-gorzki smak, ponieważ pojawia się podejrzenie, że zdradził swoich towarzyszy.
"Śmierć nadejdzie jutro" - HBO, godz. 17:55

Główny bohater tego kultowego filmu, 42-letni Lester Burnham, przechodzi kryzys. Zauważa, że jego życie stało się jałowe. Na domiar złego, pojawiają się problemy w pracy. Mężczyzna postanawia się zmienić, odnaleźć sens i radość życia.
"American Beauty" - HBO 2, 18:05

Anna, 40-letnia rozwódka, spędza urlop w Tatrach. Spotyka tam przystojnego prawnika Michała, który w wolnych chwilach pracuje jako ratownik górski. Tymczasem córka Anny, Kasia, wybiera się na obóz surfingowy. Spotyka tam nadzwyczaj nieznośnego Pawła.
"Jeszcze raz" - TV Puls, godz. 20:00

Sawa wychodzi za Jurka, który zdaje się idealnym kandydatem na męża. Niespodziewanie zaczynają ją ogarniać wątpliwości co do przyszłości ich związku. Jakby tego było mało, sprawę dodatkowo komplikuje pojawienie się przystojnego aktora.
"Kochaj!" - Polsat, godz. 20.05

Laura przyjeżdża z dziećmi na wesele siostry. Wkrótce radość z rodzinnego spotkania zostaje zapomniana, bowiem przyjęcie zostaje zakłócone przez zniknięcie córki Laury. W trakcie poszukiwań na jaw wychodzą tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć.
"Wszyscy wiedzą" - Ale Kino+, godz. 20:10

Los poczciwego, lecz niezaradnego kucharza odmienia się, gdy otrzymuje on posadę w restauracji "Odjazd". Z dnia na dzień mężczyzna staje się znaną osobą. Jego życie odmienia się jeszcze bardziej, kiedy (dosłownie) wpada na piękną nieznajomą.
"Śniadanie do łóżka" - TV Puls, godz. 22:00

Franz Maurer nie musi liczyć się z nikim i z niczym, bowiem kieruje się własnym kodeksem moralnym. Po dwudziestu pięciu latach spędzonych w więzieniu wychodzi w końcu na wolność i znów trafia w środek intrygi kryminalnej.
"Psy 3: W imię zasad" - Canal+ Film, godz. 22:00

Danny Ocean zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Za nic ma sobie jednak warunki zwolnienia. Szybko postanawia zrobić skok na skarbiec trzech największych kasyn w Las Vegas, a przy okazji zemścić się na właścicielu dochodowego biznesu.
"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" - TVN, godz. 22:30

Detektyw Sherlock Holmes wraz z wiernym przyjacielem, doktorem Watsonem, stają przed trudnym zadaniem. Jako jedyni są w stanie powstrzymać profesora Moriarty'ego, który chce pogrążyć świat w chaosie i anarchii.
"Sherlock Holmes: Gra cieni" - TVN 7, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 4.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×